П`ятниця, 26.04.2024, 15:45

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

25-ти річчя створення Державної служби зайнятості
У грудні 1990 року було створено Державну службу зайнятості, яка за цей час пройшла непростий шлях від модернізації до впровадження в роботу новітніх технологій з обслуговування  безробітних та роботодавців.

За 25 років послугами Знам’янського міськрайонного центру  зайнятості скористалися майже 73 тис.  незайнятих громадян, з них працевлаштовано 32 тис. осіб, в тому числі 930 осіб були працевлаштовані шляхом надання дотацій роботодавцям.   Також за фінансової підтримки служби зайнятості більше тисячі жителів  Знам’янщини, колишніх безробітних, поповнили ряди підприємців.

За цей час більше  8,2 тис. безробітних  скористалися можливістю підвищити власну конкурентоспроможність на ринку праці шляхом проходження професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, а тимчасову зайнятість було забезпечено майже 14,5  тис. безробітних.

І хоча цей рік був важкий для нашої країни, за допомогою центру  зайнятості вдалося забезпечити працевлаштування більше  тисячі безробітних громадян, серед них 36 осіб із числа внутрішньо переміщених осіб та 8 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО  .  Протягом 11 місяців поточного року підвищили свою конкурентоспроможність 514 безробітних,  в тому числі 10 осіб внутрішньо переміщених та 6 осіб  із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО . В результаті 95% були працевлаштовані після проходження навчання, а тимчасову роботу отримали 631 особа із числа безробітних. 54 безробітних отримали одноразово допомогу по безробіттю для  започаткування власної справи із них 4 демобілізовані військовослужбовця, які брали участь в АТО .

Але, як свідчить практика, найкращий захист від безробіття – вибір професії, затребуваної на ринку праці. Саме тому велика увага приділяється проведенню професійній орієнтації населення. Завдяки чому молодь отримує інформацію про реальний стан ринку праці, що дозволяє їй зробити свідомий вибір професії.

Та на даний час  служба зайнятості стоїть на порозі значних змін у сфері зайнятості. Уже підготовлений проект закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування управління у сфері зайнятості населення та соціального страхування на випадок безробіття», ухвалення якого планується в 2016 році, а внесені зміни нададуть можливість підвищити соціальну захищеність громадян.

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (21.12.2015)