Середа, 08.05.2024, 04:59

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

День відкритих дверей роботодавця в Знам’янці
З метою якісного задоволення кадрових потреб підприємств та ефективного підбору персоналу на замовлення роботодавців, Знам’янським міськрайонним центром зайнятості 6 серпня 2015 року організовано та проведено «День відкритих дверей роботодавця – ФОП Абдулаєва Наталія Миколаївна» для осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, надаючи перевагу вимушено переміщеним особам.

В заході прийняло участь 6 осіб, серед яких 2 -це вимушено переміщені особи. Були присутні представники управління соціального захисту населення, відділу економічного розвитку промисловості інфраструктури та торгівлі Знам'янського міськвиконкому.

Фізична особа-підприємець змістовно розповіла про діяльність підприємства: «Основною діяльністю підприємства є виготовлення хліба та хлібобулочних виробів», а саме виготовлення кондитерських виробів та їх реалізація по місту. Підприємець проінформувала, що денна зміна виготовляє більше 30 найменувань кондитерських виробів та реалізує продукцію в місті Знам'янка в торгових павільонах «Домашня випічка».

Наталією Миколаївною було презентовано ряд вакансій, в яких на сьогоднішній день виникла потреба в робочій силі, серед них: пекар, кондитер, продавець продовольчих товарів. Розповіла про характер, умови, специфіку роботи та основні вимоги до претендента. В ході зустрічі учасники заходу мали можливість на власні очі побачити технологічні процеси випікання кондитерських виробів, а саме: тістичок, різноматніх видів виробів з листкового тіста, оглянути цехи, обладнання та устаткування.

В результаті проведенного заходу запропоновано пройти стажування 2 особам, вирішується питання працевлаштування кондитера.

По закінченні заходу Н. Абдулаєва запропонувала зацікавленим особам обмін контактними телефонами для вирішення питання щодо можливого працевлаштування на підприємстві.

В. Саржевська
Начальник відділу взаємодії                                                                                                                               з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (07.08.2015)