Понеділок, 22.07.2024, 15:15

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

День відкритих дверей у підприємця
Фахівці Знам'янського міськрайонного центру зайнятості тісно співпрацюють з роботодавцями, вирішуючи питання задоволення кадрової потреби. Саме співпраця з роботодавцями впливає на якість надання центром зайнятості соціальних послуг населенню.

На базі підприємства ФОП Матвієнко Надія Леонідівна проведено День відкритих дверей у роботодавця, на який були запрошені 9 осіб з числа безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Були присутні представники управління соціального захисту населення, відділу економічного розвитку промисловості інфраструктури та торгівлі Знам'янського міськвиконкому, представник Міської спілки підприємців.

Матвієнко Надія Леонідівна презентувала своє підприємство, розповіла про його діяльність, умови праці, специфіку роботи та основні вимоги до працівників. Напрямок діяльності – виробництво хліба та хлібобулочних виробів. Хліб — один з основних продуктів харчування людини. Хлібопекарська промисловість України є однією з основних галузей харчової промисловості, яка за виробничими потужностями, механізацією технологічних процесів, асортиментом спроможна забезпечити населення різними видами хлібних виробів, що має важливе значення для підтримки соціальної стабільності в суспільстві.

В ході зустрічі учасники заходу мали можливість на власні очі побачити технологічні процеси випікання хліба, оглянути цехи, обладнання та устаткування.
На сьогоднішній день підприємець має потребу в працівниках, таких як: пекар, кондитер.

Проведений захід дозволив шукачам роботи ближче ознайомитися з діяльністю підприємства, отримати відповідь на питання, що їх цікавили та надав можливості вирішити проблему працевлаштування саме цього дня. Очікуване працевлаштування 2 осіб. Крім того, для осіб, які зацікавилися, але не мають необхідного досвіду роботи, запропоновано пройти стажування на виробництві.

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (17.07.2015)