Субота, 20.04.2024, 04:16

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю
З метою реалізації людей з інвалідністю права на трудову діяльність та задоволення потреби роботодавців у кадрах, напередодні Міжнародного дня інваліда, Знам’янським міськрайонним центром зайнятості проведено ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

Такий захід у центрі зайнятості проводиться уже не вперше. Неабиякий інтерес він викликає не тільки серед інвалідів, які бажають працювати, а й серед роботодавців міста.

У ярмарку вакансій взяли участь підприємства міста Знам’янки, що мають потребу в працівниках, серед них: Локомотивне Депо Знам’янка, ТОВ «Знам’янське хлібоприймальне підприємство», ТОВ «Знам’янська агропромислова компанія», ФГ «Матвєєв» та ПП «Орбіта». Наявні вакансії: тесляр, столяр, заливальник, електрогазозварник, механік, водій автотранспортних засобів, прибиральник службових приміщень, сторож.

Ярмарок вакансій відвідали понад 20 осіб. Під час заходу всі бажаючі мали змогу ознайомитись з інформацією про професії та спеціальності, актуальні на ринку праці.

Ключовим моментом заходу була презентація роботодавцями своїх підприємств та вільних робочих місць. Вони детально розповіли про умови праці, режим роботи, розмір заробітної плати, тривалість робочого часу та відпочинку тощо.

Відвідувачі ярмарку виявили велику зацікавленість стосовно можливого працевлаштування. Безробітні задавали багато питань стосовно вакансій на цих підприємствах, умови праці. Працевлаштування на представлених підприємствах здійснюється з використанням колективного договору та підписання контракту з особою, яка працевлаштується. В цих документах передбачені спеціальні умови для праці осіб з інвалідністю (можливе скорочення робочого дня чи робочого тижня, якщо це рекомендовано МСЕК).

За результатами ярмарку три особи направленні для ознайомлення з умовами праці та режимом роботи в Локомотивне депо Знам’янка, одна особа погодилася пройти стажування на підприємстві ФГ «Матвєєв» на посаді механік.

Сподіваємось, що відвідувачі ярмарку вакансій отримали для себе багато корисної інформації, мали можливість поспілкувалися з роботодавцями, а дехто знайшов роботу до душі.

Учасники ярмарку вакансій, як з боку роботодавців, так і з боку шукаючих роботу, підтвердили необхідність проведення подібних заходів.

В.Саржевська
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями
Знам’янського МРЦЗ

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (20.11.2015)