Четвер, 28.03.2024, 22:22

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Налагодження та підтримка ділових відносин між службою зайнятості та роботодавцями задля забезпечення зайнятості мешканців міста та району
Знам'янським міськрайонним центром зайнятості проведена нарада за участі представників управління соціального захисту населення міста та району, міської спілки підприємців, асоціації фермерів Знам'янського району, територіальної профспілкової організації залізничників, а також ринкоутворюючих підприємств міста: ТОВ «Агропродукт», ДП «Чорноліське лісове господарство», ТОВ «Знам'янська агропромислова компанія» та ін.

«Метою нашого зібрання є налагодження та підтримка ділових відносин між службою зайнятості та роботодавцями задля забезпечення зайнятості мешканців міста та району», - зазначила, відкриваючи нараду, директор міськрайонного центру зайнятості Людмила Компанієць.

Під час наради Л. Компанієць поінформувала учасників про результати роботи міськрайонного центру зайнятості у напрямку забезпечення соціального захисту населення від безробіття в ситуації, що склалася на місцевому  ринку праці у 2016 році, та основні завдання в поточному році.

Директор ознайомила присутніх з переліком послуг, які надає служба зайнятості клієнтам, напрямками удосконалення співпраці з роботодавцями, як потенційними надавачами вакансій, з метою забезпечення їх зацікавленості у співпраці з службою зайнятості та оперативного укомплектування вакантних робочих місць.

Також зупинилася і на впровадженні нових підходів до обслуговування клієнтів, новітніх форм роботи: відео-резюме, відео-презентації роботодавців, навчальних закладів та можливість он-лайн навчання безробітних громадян англійській мові та ін.

Під час засідання всі учасники активно долучилися до обговорення питань робочої наради. Вони висловлювали свої сподівання, що впровадження нових підходів у діяльності служби зайнятості сприятиме подальшій тісній співпраці з роботодавцями, а служба зайнятості і надалі буде надійним партнером, який гарантуватиме підбір кваліфікованих кадрів

Начальник відділу взаємодії
з роботодавцями
В.Саржевська