Середа, 12.06.2024, 21:14
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості


Пільги у сфері працевлаштування для учасників АТО
12
Для роботодавців, які створюють нові робочі місця і приймають на них безробітних з числа учасників антитерористичної операції, з’явилася можливість отримати компенсацію зі сплати єдиного соціального внеску. Про це йдеться у Законі України № 1436-YIII «Про внесення змін до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення». 

Закон набуває чинності 30 серпня поточного року. Положення, прописані в ньому, дають нові важелі для пришвидшення пошуку роботи учасникам бойових дій у зоні АТО.

Закон передбачає повну компенсацію роботодавцю єдиного соціального внеску при працевлаштуванні за направленням служби зайнятості учасників АТО на термін не менше двох років. Крім того, за цією категорією безробітних закріплюється квота у 5% на підприємствах, установах, організаціях, де працює понад 20 співробітників.

На відшкодування ЄСВ можуть розраховувати підприємства та приватні підприємці, які не мають заборгованості зі сплати страхових внесків, не є банкрутами і проти них не порушена справа про банкрутство. Компенсація виплачується упродовж 12 місяців з дня працевлаштування безробітного.

До підписання вищезазначеного Закону право на компенсаційні виплати у разі працевлаштування учасників АТО мали виключно суб’єкти малого підприємництва, що вели діяльність у пріоритетних видах економічної діяльності та створювали для безробітних нові робочі місця. Внесені до чинного законодавства зміни дозволять збільшити число працевлаштованих учасників збройного протистояння. Адже завдяки новаціям значно розширюється коло підприємств, які, забезпечуючи новими місцями праці тих, хто на сході відстоював цілісність нашої країни, зможуть претендувати на отримання упродовж року державних преференцій у вигляді повернення витрат зі сплати ЄСВ.

Начальник відділу взаємодії
з роботодавцями
В.Саржевська
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (30.08.2016)
Переглядів: 598

Кировоград: новости и сайты