Неділя, 03.03.2024, 18:07
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості


Призначення та тривалості виплати допомоги по безробіттю особам, які звільненні за власним бажанням зі служби в Національній поліції
Статтею 77 ЗУ «Про Національну поліцію» визначено підстави для звільнення зі служби в поліції, де передбачено, що поліцейський звільняється зі служби в поліції а служба в поліції припиняється, зокрема за власним бажанням.
Згідно з частиною першою та другою статті 94 цього ж Закону поліцейські отримують грошове забезпечення. Порядок виплати грошового забезпечення визначає Міністр внутрішніх справ України.
Одночасно слід зазначити, що відповідно до статті 4 Закону України «Про збір і облік єдиного внеску є органи, які виплачують грошове забезпечення, а отже особи, які проходять службу, є застрахованими особами в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, в тому числі на випадок безробіття.
Частиною другою статті 59 ЗУ «Про Національну поліцію» встановлено, що час проходження служби в поліції зараховується до страхового стажу, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.
ЗУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» передбачено, що тривалість виплати допомоги по безробіттю скорочується на 90 календарних днів, зокрема, у разі звільнення з останнього місця роботи за власним бажанням без поважних причин.
У зв’язку з вищенаведеним, матеріальне забезпечення зазначеним особам у разі визнання їх безробітними здійснюється відповідно до цього Закону.

Провідний юрисконсульт
М.Шепель
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: zinkovskayai (17.05.2016)
Переглядів: 515

Кировоград: новости и сайты