П`ятниця, 26.04.2024, 10:15

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Призначення та тривалості виплати допомоги по безробіттю особам, які звільненні за власним бажанням зі служби в Національній поліції
Статтею 77 ЗУ «Про Національну поліцію» визначено підстави для звільнення зі служби в поліції, де передбачено, що поліцейський звільняється зі служби в поліції а служба в поліції припиняється, зокрема за власним бажанням.
Згідно з частиною першою та другою статті 94 цього ж Закону поліцейські отримують грошове забезпечення. Порядок виплати грошового забезпечення визначає Міністр внутрішніх справ України.
Одночасно слід зазначити, що відповідно до статті 4 Закону України «Про збір і облік єдиного внеску є органи, які виплачують грошове забезпечення, а отже особи, які проходять службу, є застрахованими особами в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, в тому числі на випадок безробіття.
Частиною другою статті 59 ЗУ «Про Національну поліцію» встановлено, що час проходження служби в поліції зараховується до страхового стажу, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.
ЗУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» передбачено, що тривалість виплати допомоги по безробіттю скорочується на 90 календарних днів, зокрема, у разі звільнення з останнього місця роботи за власним бажанням без поважних причин.
У зв’язку з вищенаведеним, матеріальне забезпечення зазначеним особам у разі визнання їх безробітними здійснюється відповідно до цього Закону.

Провідний юрисконсульт
М.Шепель
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: zinkovskayai (17.05.2016)