![]() З метою розширення уявлення молоді про можливості працевлаштування у сучасних умовах в рамках проведення обласного місячника профорієнтаційної молоді «Моя професія – мій успіх» на базі Знам’янського професійного ліцею, спеціалістами Знам’янського міськрайонного центру зайнятості був проведений семінар ‟Молодь на ринку праці”. У ході проведення заходу студенти знайомилися з нормативно-правовими актами, які сприяють професійному становленню молоді, отримували інформацію про підприємства, що працюють на регіональному ринку праці, та можливості працевлаштуватися на них. На семінарі розглядалися такі важливі питання для успішного працевлаштування: як скласти резюме та пройти співбесіду з роботодавцем. Захід проходив в теплій, дружній атмосфері, студентська молодь дізналася більше про вимоги сучасного ринку праці до робітника, набула практичних навичок само презентації. Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки Знам’янського МРЦЗРазвій І.В. | |
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (24.10.2015) | |
Переглядів: 795 |