Неділя, 23.06.2024, 09:17
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості


Проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці
12
Триває пора подачі документів для вступу в навчальні заклади. Тому одним з актуальних напрямків роботи Знам’янського  міськрайонного центру  зайнятості  є проведення  інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб  на ринку праці. За період з   13.07.2015 по  17.07.2015 було відвідано такі підприємства, як: Центр механізації колійних робіт, Благодійний фонд «Повернення до життя», Петрівську сільську раду. 

Під час відвідувань було презентовано можливість навчання дорослого населення за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття за різними професіями та спеціальностями у сфері соціального захисту та сільського господарства, за якими можна пройти навчання згідно ваучера. 
12

Також було наголошено, що  відповідно до останніх змін законодавством було передбачено можливість отримання ваучерів внутрішньо переміщеним   громадянам та громадянам, звільненим з військової служби в тому числі після участі в проведенні антитерористичної  операції. 

Зацікавленим особам було запропоновано звернутись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості для отримання більш детальної інформації та подачі документів для отримання ваучера.

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (21.07.2015)
Переглядів: 727

Кировоград: новости и сайты