П`ятниця, 19.04.2024, 06:20

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Семінар «Молодь на ринку праці» в Знам’янському професійному ліцеї
16 листопада 2016 року з метою розширення уявлення молоді про працевлаштування в сучасних умовах, на базі Знам’янського професійного ліцею для студентської молоді Знам’янським міськрайонним центром зайнятості за участю соціальних партнерів ЦСССДМ міста був проведений семінар «Молодь на ринку праці».

Під час семінару студенти були ознайомлені зі станом молоді на ринку праці, перевагами і недоліками молодих фахівців, джерелами пошуку роботи, державною підтримкою зайнятості молоді, перевагами легального працевлаштування в сучасних умовах.

Студентську молодь було ознайомлено з паспортами навчальних закладів, які розташовані на території Кіровоградщини та паспортами ЦПТО.

По закінченню семінару студентів було запрошено відвідати міськрайонний центр зайнятості. Молодь та викладачі висловили вдячність за цікавий і корисний захід та побажання щодо тематики майбутніх зустрічей. Тож, будемо і надалі допомагати молоді обирати професію корисну для нашого регіону.

Провідний фахівець                                                   Волкова А.Є.
з профорієнтації
відділу активної
підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ