П`ятниця, 19.04.2024, 22:03

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Шановні шукачі роботи!
В Україні запроваджено механізм підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями (Постанова Кабінету Міністрів України №340 від 13 травня 2013 року), який дає можливість особам, які працювали на підприємстві та оволоділи певними професійними навичками, але не мають при цьому документального підтвердження, підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка - свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.

Роботодавці можуть в такий спосіб вирішити проблему визначення кваліфікації працівників, які мають належний практичний професійний досвід.

Фінансування процедури підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи).

Направлення на підтвердження кваліфікації особа отримує у будь-якому центрі державної служби зайнятості.

На сьогоднішній день реалізована можливість пройти процедуру підтвердження результатів неформального навчання для осіб за робітничою професією «Кухар 3-6 розрядів»

Знам’янський міськрайонний центр зайнятості звертається до роботодавців, які проводять свою діяльність в сфері громадського харчування, ресторанного бізнесу, та мешканців міста і району з проханням повідомити про свою потребу в отриманні документів державного зразка за професією «Кухар» шляхом проходження процедури підтвердження.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати звернувшись до Знам'янського міськрайонного центру зайнятості.

Телефони для довідок: 2-09-19, 2-00-31

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (17.10.2016)