П`ятниця, 29.03.2024, 07:47

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Відбувся інформаційний захід для представників органів місцевої влади та депутатів Знам’янської міської та районної ради
В Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості  з використанням засобів Інтернет-зв’язку, відбувся інформаційний захід для представників органів місцевої влади та депутатів Знам’янської міської та районної ради.

В  заході  взяли участь: Сергій Макаренко,голова районної ради, Дмитро Молодченко, заступник голови районної ради,  Олена Слюсаренко , керівник апарату районної державної  адміністрації, Алла Волошина, начальник  управління соціального   захисту населення Знам'янського міськвиконкому, Наталія Якубишина, заступник начальника управління соціального   захисту населення Знам'янської райдержадміністрації, депутати Знам’янської міської  і районної ради та  представник газети «Знам’янські вісті».

В цей же час на зв’язку був Кіровоградський обласний центр зайнятості де  приймали участь  представники обласної ради, представники депутатів обласної, районних (міських) рад, та місцевих ЗМІ.

Під час заходу йшлося, зокрема, про ситуацію на регіональному ринку праці та основні напрямки діяльності центрів зайнятості щодо забезпечення соціального захисту населення від безробіття, що є однією із основних проблем сьогодення: «За останніми даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення, віком 15 -70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, збільшився з 10,5% (за 9 місяців 2014 року) до 11,1% економічно активного населення (за 9 місяців 2015 року)»,- зазначив Юрій Слоневський, директор обласного центру зайнятості.

О. Чорноіваненко, голова обласної ради, наголосив на важливості проведення даного заходу, оскільки це надає можливість оновленому складу депутатського корпусу детально ознайомитися з проблемами сфери зайнятості на місцях; роботою та повноваженнями служби зайнятості у системі соціального захисту населення та визначити вектори спільної діяльності щодо підвищення рівня зайнятості в регіоні. Також під час заходу були розглянуті ряд інших важливих питань і в тому числі проблеми соціальної адаптації демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

До  обговорення  зазначених питань долучилися  Людмила Компанієць, директор Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, представники місцевих органів влади міста та Знам’янського району та  соціальні партнери. Після закінчення заходу засобами Інтернет-зв’язку, керівництво центру зайнятості провели представників влади по функціонально-просторовим секторам центру зайнятості де і ознайомили присутніх з функціями кожного сектору.

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (19.02.2016)