Вівторок, 16.04.2024, 19:42

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Виїзна акція центру зайнятості в ЗОШ №2 м. Знам’янка

Спеціалісти Знам’янського міськрайонного центру зайнятості 27 травня 2015 року на території Знам’янської ЗОШ №2 провели захід для учнів 9-11 класів. Під час якого було розглянуто стан регіонального ринку праці, інформацію про підприємства району, актуальні професії. Учням було продемонстровано відео різноманітних професій, актуальних на ринку праці за допомогою мобільного центру профорієнтації.

Діти дуже зацікавлено та уважно дивились фільми з професіями та намагались вибрати серед них ту, яка допомогла б успішно розпочати самостійну трудову діяльність, а значить і життєвий шлях, саме це ми намагались донести до учнів старших класів.

Випускники отримали інформацію про стан ринку праці, актуальні вакансії, нові підприємства, які потребують робочу силу, професії, які сприяють самозайнятості, навчальні заклади, які розміщені на території регіону та послугами, які надає населенню служба зайнятості. Випускники мали змогу оцінити свої професійні нахили за допомогою профорієнтаційних тестів, за результатами яких, кожен отримав практичні та методичні рекомендації спеціалістів міськрайонного центру зайнятості щодо майбутнього вибору професії.

По завершенні виїзної акції школярі були запрошені відвідати міськрайонний центр зайнятості. Учні і класні керівники висловили вдячність за цікавий і корисний захід та побажання щодо тематики майбутніх зустрічей.

Провідний фахівець з
профорієнтаціі відділу
активної підтримки
Знам’янського МРЦЗРазвій І.В.