Вівторок, 02.03.2021, 21:45
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості


Впевнена поведінка на ринку праці – запорука професійного успіху
12
Успішність людини залежить від багатьох факторів, але основним підґрунтям для цього є довіра до себе, впевненість  у власних можливостях, спрямування зусиль самої  особи на реалізацію власної професійної кар’єри – це основна мета тренінгу для  осіб з інвалідністю «Відчуй себе впевнено», який проводився 15 листопада  2016 року в Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості, в рамках Місячника сприяння зайнятості осіб з інвалідністю  

Як бути успішною, впевненою у собі особистістю, не залежно від стану здоров’я, наявності цілої низки хвороб, знайти омріяну для себе роботу дізнавалися на заході 7 безробітних, яких сумна статистика відносить до осіб з інвалідністю. 

Формування у присутніх активної позиції щодо самореалізації в професійній сфері, відповідальності за власні дії, впевненості в своїх силах, оптимізація психоемоційного стану, побудова власної стратегії пошуку роботи – основні завдання тренінгу. 
12

По ходу виконання вправ «Моя ціль та як її досягти», «Колесо можливостей», «Прийняття себе» учасники заходу вчились пізнавати себе, робити важливі кроки до успіху, набували впевненості в своїх силах, знаходили ресурси для самопрезентації потенційним роботодавцям. Виконуючи вправу «Комплімент», присутні змогли оцінити свій власний потенціал, зрозуміти, що інвалідність не є головною перешкодою щодо реалізації себе в професійний сфері На заході було висунуто гасло: шлях до успіху – життєстверджуюче мислення, або мислення позитивне, успішне.

Позитивний підсумок роботи заходу – висновок учасників: запорука життєвого успіху кожної людини – це, насамперед, її віра в себе, в свої сили, наполегливість, активність, дієвість в досягнені мети, а ми, працівники служби зайнятості, завжди готові допомогти, підтримати, розрадити.     

На завершення тренінгу, учасники обмінювалися думками та висловлювали подяку за те, що дійсно отримали заряд впевненості в собі, бажання найшвидше знайти роботу та жити повноцінним життям.

Провідний фахівець з профорієнтації
відділу активної підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ                                                                              Бондаренко Н.О.
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (16.11.2016)
Переглядів: 346

Кировоград: новости и сайты