Четвер, 30.11.2023, 04:20
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості


Всеукраїнська декада зайнятості учасників АТО
12
1 грудня 2015 року стартувала Всеукраїнська декада зайнятості учасників АТО та людей з інвалідністю. Знам’янський міськрайонний центр зайнятості організовує низку соціально-спрямованих заходів для даних верств населення. Такі, як групові заходи, тренінги для учасників АТО та осіб з інвалідністю, інтерактивні заходи для учнівської молоді в спеціалізованій школі інтернат, профінформаційні групові заходи та семінари. 

Для забезпечення справедливих підходів у наданні соціальних послуг Знам’янський МРЦЗ залучає соціальних партнерів, з якими веде активний взаємовигідний діалог у вирішенні проблем зайнятості конкретних цільових груп. Обмін інформацією дає змогу збільшити можливості служби зайнятості в працевлаштуванні даних категорій населення. З цією метою організовано ділову зустріч за участю представників управлінь соціального захисту населення міста та району, центрів соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді та головою громадської організації «Знам’янська спілка ветеранів АТО». 

Знам’янський центр зайнятості активно працює у напрямку професійної інтеграції в суспільство людей з особливими потребами та учасників АТО. Так за січень-листопад 2015 року послугами центру зайнятості скористалося 81 безробітний з інвалідністю, з них 26 працевлаштовано. За цей же період послугами скористалося 45 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, з них працевлаштовано 8 осіб.
 З початку 2015 року профорієнтаційні консультації щодо вибору чи зміни професії, враховуючи індивідуальні особливості пройшли понад 77 безробітних інвалідів та 45  учасників АТО.

«На даний час гострою проблемою залишається низька конкурентоспроможність осіб з інвалідністю та учасників АТО, що постраждали в результаті бойових дій. Вимоги роботодавців до рівня освіти, виробничого досвіду претендентів на роботу постійно зростають. Тож для працевлаштування громадян цієї категорії служба зайнятості організовує їх професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації. Станом на 01.12.2015 року професійне навчання пройшли  6 демобілізованих військовослужбовців та 10 осіб з інвалідністю
З метою розширення сфери зайнятості безробітних Знам'янський МРЦЗ підтримує їх підприємницьку ініціативу, в тому числі шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово. Таку допомогу для започаткування власної справи у 2015 році вже отримали 3 особи з інвалідністю та 4 учасники АТО.

Також безробітні мають можливість взяти участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, було залучено 1 особу з числа демобілізованих учасників АТО. 

Комплексні заходи, які здійснюються Знам’янським міськрайонним центром зайнятості,  покликані максимально наблизити до кожного громадянина соціальні послуги та забезпечити соціальний захист.Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (09.12.2015)
Переглядів: 684

Кировоград: новости и сайты