Четвер, 25.04.2024, 18:53

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Завжди готові допомогти
Не лише напередодні Міжнародного дня інвалідів, а й повсякчас служба зайнятості опікується  проблемами людей з інвалідністю, адже їм щоденно доводиться долати в житті чимало труднощів: постійно пристосовуватись до умов навколишнього світу, долати емоційне напруження, обмеженість в спілкуванні тож варто цінувати та поважати витримку, силу волі та мужність цих людей.

Одним з наріжних каменів соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями є реалізація їх трудового потенціалу, законного права на працю.

Так 09 листопада 2016 року у приміщенні Знам’янського МРЦЗ в рамках Місячника сприяння зайнятості осіб з інвалідністю був проведений профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами. Основна мета – допомогти людям з інвалідністю реалізуватись у професійній сфері шляхом побудови власної стратегії пошуку роботи.

Учасники семінару, 9 осіб з інвалідністю, оцінювали свої можливості, обговорювали свої професійні плани, визначали шляхи їх реалізації та вчилися будувати власну стратегію пошуку роботи. З цікавістю присутні виконувати інтерактивні вправи «Моя ціль та як її досягти», «Прийняття себе». З метою підвищення самооцінки учасникам семінару була запропонована вправа «Комплімент», по ходу якої вони на широкий загал говорили про свої позитивні якості. І приємно відмітити, у присутніх є ще не абиякий потенціал. Але є також чимало проблем, які доводиться долати людям з інвалідністю, це – упереджене ставлення роботодавців до цієї категорії населення, реальні проблеми зі здоров’ям. Інформація, як вирішити ці питання, також обговорювалася на заході.

Підсумком проведення семінару став вислів Джона Годдарда: «Коли Ви дійсно знаєте, чого хочете від життя, самі обставини складаються так, щоб Ви змогли це здійснити». Також присутні зрозуміли, що вони не одинокі зі своєю проблемою, в центрі зайнятості завжди готові їм допомогти, розрадити, морально підтримати.

Провідний фахівець з
профорієнтації
Знам’янського МРЦЗ                                                               Бондаренко Н.О.
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (14.11.2016)