Неділя, 03.03.2024, 17:56
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості


Змінено Перелік професій, спеціальностей, напрямів підготовки і підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути видано ваучер
12
Мінсоцполітики наказом від 03 грудня 2015 року № 1169 внесло зміни до Переліку професій, спеціальностей, напрямів підготовки і підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути видано ваучер, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 25 червня 2015 року № 661.

Крім того, що до Переліку вводяться нові спеціальності, окремі спеціальності виключені, а назви деяких спеціальностей уточнюються. Так, зокрема, замість трьох спеціальностей (обслуговування програмних систем і комплексів, комп'ютерні системи та мережі, програмне забезпечення систем) переліком вводиться спеціальність «Системний аналіз».

Даний наказ діє з 12 січня 2016 року.

Нагадаємо, що згідно Закону про зайнятість населення право на одноразове отримання ваучера мають особи у віці старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення пенсійного віку; особи, звільнені з військової служби (в деяких випадках); у тому числі звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа інвалідів; а також внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи.

Оплата навчання за ваучером здійснюється з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття в межах видатків, передбачених його бюджетом на відповідний рік.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на момент прийняття рішення щодо видачі ваучера особі. У разі, якщо вартість навчання перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець можуть здійснити оплату різниці вартості навчання в навчальному закладі.

Порядок видачі ваучерів затверджений постановою Кабміну від 20 березня 2013 року № 207.

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (21.01.2016)
Переглядів: 622

Кировоград: новости и сайты