Понеділок, 20.05.2024, 02:50
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості


Знам’янський міськрайонний центр зайнятості повідомляє
 
12
Знам’янський міськрайонний центр зайнятості інформує, що 4 квітня 2013 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видачі ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» від 20 березня 2013 року  № 207.

Цей Порядок визначає механізм видачі Державною служби зайнятості особам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років ваучерів для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці, шляхом перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації тобто здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня.
Навчання за ваучером здійснюється професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг.

Оплата навчання за ваучером згідно Порядку здійснюється  за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного законом на момент прийняття рішення про його видачу.

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України здійснює перепідготовку  (набуття другої вищої освіти) фахівців за спеціальністю «Соціальна робота». Форма навчання: заочна. Термін навчання: 2,5 роки.
За детальною інформацію звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м.Знам’янка вул.Чайковського,13А(каб.103,101,206) та за телефонами: 
2-34-78, 2-18-36,            2-00-31, 2-11-67

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (24.06.2015)
Переглядів: 807

Кировоград: новости и сайты