Четвер, 30.11.2023, 03:32
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Результати розгляду звернень громадян


Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету протягом січня - березня 2014 року
    
12
Протягом січня-березня 2014 року до виконавчого комітету Знам`янської міської ради надійшло 158 звернень громадян, що на 4 менше, порівняно з відповідним періодом 2013 року.
З них 130 звернень надійшло поштою, а 28 громадян звернулись на особистих та особистих виїзних прийомах. З них:
- на особистих прийомах міського голови – 16 громадян;
Через органи вищого рівня протягом звітного періоду надійшло 4 звернення громадян, що на 13 менше, порівняно з відповідним періодом 2013 року.
Кількість колективних звернень протягом звітного періоду – 5 (у відповідний період 2013 року –15).
Кількість громадян, які звернулися – 262 ( у відповідний період 2013 року – 232).
Основні питання, що порушувались у зверненнях громадян протягом 2014 року згідно Класифікатора звернень громадян:
- питання соціального захисту – 52;
- питання комунального господарства – 41;
- питання економічної політики, підприємництва та захисту прав споживачів – 5;
- питання аграрної політики і земельних відносин –45;
- питання житлової політики – 4;
- питання транспорту і зв`язку – 2;
- питання охорони здоров`я – 2;
- питання праці і заробітної плати –1;
За категоріями авторів звернень:
- учасників війни – 3;- дитина війни – 13;- учасників бойових дій –1; - інвалідів І групи – 5;- інвалідів ІІ групи – 9;- інвалідів ІІІ групи – 3;- одинокі матері –1;- учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 2;- ветеран праці –1;- інші категорії – 120.

Всі звернення, що надходять до міськвиконкому, міський голова розглядає особисто, дає відповідні доручення виконавцям. Від виконавців міський голова вимагає позитивного вирішення питань, що належать до їх компетенції. Заявники обов`язково повідомляються про результати розгляду їх звернень у терміни, зазначені законодавством України.

Під особистий контроль міського голови взято роботу із зверненнями громадян щодо здійснення виплат заробітної плати, виконання чинних Законів України, інших нормативно-правових актів, доручень Президента України стосовно соціального захисту найменш захищених верств населення. Особлива увага приділяється вирішенню питань, які порушують інваліди Великої Вітчизняної війни, ветерани війни і праці, інваліди, пенсіонери, особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, багатодітні сім`ї, діти-інваліди, одинокі матері та особи, які потребують соціального захисту та підтримки.

Проведено 4 засідання міської комісії «Турбота і милосердя», рішеннями якої надана матеріальна допомога 42 малозабезпеченим, пенсіонерам, непрацездатним громадянам та інвалідам міста з міського та обласного бюджетів.

За звітний період 1 ветерана оформлено до інтернатного закладу області, 1 особа – до реабілітаційного центру, 4 особи забезпечені інвалідними візками, ходунками, милицями з пункту прокату терцентру.

«Соціальним таксі» виконано 64 замовлення: доставка 47 ветеранів та інвалідів до медичних закладів міста і області, протезного цеху, Кіровоградського обласного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни, ЛТЕКів.

Особисті та особисті виїзні прийоми проводяться міським головою та його заступниками відповідно до графіку, затвердженого розпорядженням міського голови від 12 листопада 2010 року №347 „Про затвердження графіка особистого прийому та особистого виїзного прийому громадян керівництвом виконавчого комітету Знам`янської міської ради”. Графік опублікований на WEB-сайті Знам`янської міської ради та доведений до відома мешканців міста через газету „Знам`янські вісті”.

В особистих та особистих виїзних прийомах беруть участь заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міськвиконкому. Зверненням громадян на особистих прийомах приділяється належна увага. У кожному випадку заявникам надається допомога або вишукуються шляхи вирішення їх проблем, надаються аргументовані відповіді та роз`яснення.

У виконавчому комітеті Знам`янської міської ради згідно графіка, затвердженого розпорядженням міського голови від 21.03.12р. №46 «Про проведення «гарячих ліній» міським головою» працюють телефонні "гарячі лінії”. За звітний період проведено 3 «гарячих лінії», на яких надійшло 42 дзвінка, всі питання вирішено оперативно позитивно, відповіді публікуються на сторінках міської газети.

Міською владою протягом звітного періоду проведено ряд заходів, спрямованих на стабілізацію суспільно-політичної ситуації в місті та усунення причин, що викликають звернення громадян. А саме: міським головою Ігорем Крижановським не рідше ніж два рази на місяць проводяться наради з керівниками управлінь, відділів апарату управління міськвиконкому та керівниками комунальних підприємств міста, податкової інспекції, міськрайвідділу внутрішніх справ. Під час нарад проводиться аналіз стану виконання доручень міського голови за попередні тижні та ставляться завдання перед відповідними керівниками та підрозділами. Серед головних завдань – робота із зверненнями громадян, санітарний стан міста, виконання робіт по благоустрою центральної частини міста, поточний ремонт дорожнього покриття вулиць, відновлення вуличного освітлення. Особлива увага приділяється виконанню антикризових заходів, поповнення міського бюджету та виплаті заробітної плати працівникам бюджетної галузі.

Відділом загальним, контролю та роботи зі зверненнями громадян міськвиконкому проводиться аналітична робота та узагальнення причин надходжень звернень громадян. Встановлено жорсткий контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян (за допомогою комп’ютерної програми „Звернення громадян”), якості та вичерпності відповідей. Звертається увага на недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей заявникам. Щоп'ятниці надаються нагадування виконавцям щодо дотримання термінів розгляду звернень громадян.

Протягом звітного періоду було проведено 3 засідання міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, згідно графіку, затвердженого розпорядженням міського голови. По результатах засідань складені протоколи та надані відповідні протокольні доручення.

На сторінках газети „Знам`янські вісті” постійно висвітлюються матеріали сесії міської ради, діяльності виконавчого комітету міської ради, роз’яснення з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом.

Інформаційна робота через засоби масової інформації по ознайомленню мешканців міста з основними шляхами вирішення проблем життєдіяльності міста, відкрите та доступне спілкування міського голови із знам`янчанами, широка просвітницька робота сприяють більш глибокому роз`ясненню питань, з якими звертаються громадяни до посадових осіб міської влади.
Категорія: Результати розгляду звернень громадян | Додав: Admin (02.04.2014)
Переглядів: 773

Кировоград: новости и сайты