Неділя, 03.03.2024, 17:16
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Результати розгляду звернень громадян


Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Знамۥянської міської ради протягом січня-березня
Протягом січня – березня 2016 року до виконавчого комітету Знам`янської міської ради надійшло 592 звернень громадян, що на 444 звернень більше, порівняно з відповідним періодом 2015 року.
З них 329 звернень надійшло поштою. На особистих прийомах міського голови – 5 громадян ( у відповідний період 2015 року - 9);
Через органи вищого рівня протягом звітного періоду надійшло 6 звернення громадян, що на 2 менше, порівняно з відповідним періодом 2015 року.
З них:
- через Кіровоградську ОДА –6 ;
- через Обласний контактний центр - 252.
Кількість колективних звернень протягом звітного періоду – 23 (у відповідний період 2015 року –5), анонімних звернень – 15 (у відповідний період 2015 року –0).
Кількість громадян, які звернулися – 802 ( у відповідний період 2015 року – 200).
Кількість повторних звернень – 0 ( у 2015 році –0 )
Основні питання, що порушувались у зверненнях громадян протягом січня – березня 2016 року згідно Класифікатора звернень громадян:
- питання аграрної політики і земельні відносини - 53 (за відповідний період 2015 року –16).
- питання транспорту і зв`язку – 13 (за відповідний період 2015 року –3).
- питання економічної, цінової, інвестиційної, зовнішньоекономічної, регіональної політики та будівництва, підприємництва – 35 , (за відповідний період 2015 року-19).
- питання соціального захисту – 294 (за відповідний період 2015 року –43).
- питання охорони здоров`я – 8 (за відповідний період 2015 року – 0).
- питання комунального господарства – 140 (за відповідний період 2015 року –28).
- питання житлової політики – 33 (за відповідний період 2015 року – 7).
- питання сім`ї, дітей, молоді, фізичної культури і спорту – 12 (за відповідний період 2015 року -3).
За категоріями авторів звернень:
- учасників війни – 2;
- дитина війни –24 ;
- інвалідів Великої Вітчизняної війни –0;
- інвалід війни –0 ;
- учасників бойових дій –39;
- ветеран праці –2;
- інвалідів І групи –11 ;
- інвалідів ІІ групи – 13;
- інвалідів ІІІ групи –8 ;
- дитина – інвалід – 3;
- одинокі матері –9;
- мати-героїня –3 ;
- багатодітні сім`ї –6;
- учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 4;
- діти –0;
- інші категорії – 407.
За соціальним станом авторів звернень:
- пенсіонерів –185 ;
- робітників –124 ;
- працівників бюджетної сфери –8;
- безробітних –41 ;
- служителів релігійної організації – 6;
- інших –220.
Всі звернення, що надходять до міськвиконкому, міський голова розглядає особисто, дає відповідні доручення виконавцям. Від виконавців міський голова вимагає позитивного вирішення питань, що належать до їх компетенції. Заявників обов`язково повідомляють письмово про результати розгляду їх звернень у терміни, зазначені законодавством України.
Під особистий контроль міського голови взято роботу із зверненнями громадян щодо здійснення виплат заробітної плати, виконання чинних Законів України, інших нормативно-правових актів, доручень Президента України стосовно соціального захисту найменш захищених верст населення. Особлива увага приділяється вирішенню питань, які порушують ветерани війни і праці, інваліди, пенсіонери, особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, багатодітні сім`ї, діти-інваліди, одинокі матері, переселенці з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції , які потребують соціального захисту та підтримки, учасники АТО.
Проведено 4 засідання міської комісії «Турбота і милосердя», рішеннями якої надана матеріальна допомога 85 малозабезпеченим, пенсіонерам, непрацездатним громадянам та інвалідам міста з міського бюджету на загальну суму 47 тис. грн., в тому числі:
Станом на 25.03.2016 року в Центрі соціальних та компенсаційних виплат нараховується 9096 отримувачів адресних допомог, в тому числі:
адресних соціальних допомог – 2389;
субсидій – 6260;
компенсацій постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС – 245,
допомога переміщеним особам – 202.
Призначено допомог згідно Законів України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми” та „Державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” 2389 сім'ям на суму 8985,9 тис. грн., в тому числі державну соціальну допомогу дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства І-ІІІ групи отримали 386 осіб. Допомогу по догляду за психічно-хворими інвалідами І та ІІ групи отримують 55 осіб.
Станом на 25.03.2016 року на обліку в УСЗН перебуває 473 внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. З них довідки про взяття на облік отримали 374 особи.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів Україна від 01.10.2014 року № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» станом на 25.03.2016 року така допомога виплачена на суму 370,2 тис. грн.
Державну соціальну допомогу дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства І-ІІІ групи отримали 386 чол. на суму 1544,6 тис. грн., тимчасову допомогу сім’ям з дітьми (замість аліментів) – 20 осіб на суму 23,8 тис. грн.
Станом на звітну дату середній розмір:
державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям складає – 2313,73 грн.;
допомоги сім’ям з дітьми – 1333,55 грн.
Управлінням здійснюється виплата допомоги при народженні дитини. Так, станом на 25.03.2016 року, таку допомогу отримує 1025 жінок.
На обліку перебуває 5 прийомних сімей, що отримують допомогу за принципом „гроші ходять за дитиною”. За звітний період цим сім’ям виплачено 288,8 тис. грн. В місті функціонує 2 будинки сімейного типу, в яких виховуються 16 дітей.
В управлінні постійно проводиться робота по поліпшенню виконавської дисципліни. Прийом громадян спеціалістами управління тимчасово проводиться щоденно з 800 до 1700 години, що дає можливість забезпечити в повному обсязі всі потреби громадян, які звертаються за роз’ясненнями та допомогою до працівників управління. В управлінні діють телефони „гарячої лінії” по питанням:
ü пільг, допомог та субсидій - 2-19-38;
ü легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення – 2-20-44.
Спеціалісти управління постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста щодо соціального захисту населення та роботи управління через засоби масової інформації (міську газету „Знам’янські вісті”), на web-сторінках Знам’янського міськвиконкому та управління, під час виїзної роботи «мобільного соціального офісу». За звітний період управлінням розміщено на сторінках місцевих газет 12 інформаційних статтей.
На контролі у виконавчому комітеті Знам`янської міської ради перебуває розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 13 лютого 2008 року № 99-р " Про забезпечення в області виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109”, розпорядженням міського голови від 25.01.16р. №8 затверджені заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення у місті Знам`янка на 2016 рік.
Міською владою протягом звітного періоду проведено ряд заходів, спрямованих на стабілізацію суспільно-політичної ситуації в місті та усунення причин, що викликають звернення громадян. Серед головних завдань – робота із зверненнями громадян, санітарний стан міста, виконання робіт по благоустрою центральної частини міста, поточний ремонт дорожнього покриття вулиць, відновлення вуличного освітлення, встановлення ігрових майданчиків для дітей . Особлива увага приділяється виконанню антикризових заходів, поповнення міського бюджету та виплаті заробітної плати працівникам бюджетної галузі.
Відділом загальним, контролю та роботи зі зверненнями громадян міськвиконкому проводиться аналітична робота та узагальнення причин надходжень звернень громадян. Встановлено жорсткий контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян (за допомогою комп’ютерної програми „Звернення громадян”), якості та вичерпності відповідей. Звертається увага на недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей заявникам. Щоп'ятниці надаються нагадування виконавцям щодо дотримання термінів розгляду звернень громадян та узагальнена інформація про своєчасність розгляду звернень громадян у відділах та структурних підрозділах виконавчого комітету Знам`янської міської ради.
Протягом звітного періоду було проведено 3 засідання міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, згідно графіку, затвердженого розпорядженням міського голови, а саме:
- Про стан розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті по підсумках 2015 року. Проведена 29.01.2016 року.
- Про стан виконання звернень громадян, які залишились на контролі у підрозділах виконавчого комітету Знам`янської міської ради з 2015 року. Проведена 29.02.2015 року.
- Про стан розгляду заяв в секторі у справах сім`ї та молоді. Проведена 31.03.2016року.
По результатах засідань складені протоколи та надані відповідні протокольні доручення.
Не рідше, ніж один раз у квартал, в місцевій газеті "Знам`янські вісті" та на WEB-сайті Знам`янської міської ради публікуються довідки з питань розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Знам`янської міської ради.
На сторінках газети „Знам`янські вісті” постійно висвітлюються матеріали сесії міської ради, діяльності виконавчого комітету міської ради, роз’яснення з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом:
06.01.«Знамۥянські вісті» №2 ‎, «З трибуни сесії ».
20.01.«Знамۥянські вісті» №6, «З трибуни сесії ».
27.01.«Знамۥянські вісті» №8, «З трибуни сесії ». 03.02. «Знамۥянські вісті» №10, «Позачергова сесія Знам’янської міської ради»
10.02.«Знамۥянські вісті» №12, «З трибуни сесії ».
24.02.«Знамۥянські вісті» №16, «З трибуни сесії ». 16.03. «Знамۥянські вісті»№21, «Звернення громадян».
23.03. «Знамۥянські вісті»№23, «Звернення громадян» продовження.
23.03.«Знамۥянські вісті» №23, «З трибуни сесії ».

Інформаційна робота через засоби масової інформації по ознайомленню мешканців міста з основними шляхами вирішення проблем життєдіяльності міста, відкрите та доступне спілкування міського голови із знам`янчанами, широка просвітницька робота сприяють більш глибокому роз`ясненню питань, з якими звертаються громадяни до посадових осіб міської влади.

Начальник відділу загального, контролю
та роботи із зверненнями громадян О.Григор’єва
Категорія: Результати розгляду звернень громадян | Додав: zinkovskayai (03.05.2016)
Переглядів: 581

Кировоград: новости и сайты