Субота, 02.03.2024, 18:26
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Результати розгляду звернень громадян


«Гаряча лінія» міського голови І.Б.Крижановського від 23.01.2014 р.
    
12
1. Людмила Іванівна
Чи колись таки заасфальтують, або хоча б підсиплють гравієм – щебенем вулицю Володарського? Така раніше була гарна вулиця. Залізничники здебільшого тут ходили на роботу, бо близько перехідний міст і на південну частин Знам’янки якраз зручно сюди йти. Уже багато років тут ні пройти – ні проїхати. А сама ж тодішня влада зруйнувала тут дорожнє покриття, бо прокладали якісь комунікації.
На замовлення управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виготовлено проектно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт вул. Володарського від вул. Чайковського до вул. Партизанської та від вул. Свердлова до вул. Луначарського в м. Знам’янка»
Виконання робіт по капітальному ремонту дорожнього покриття (асфальтування) заплановане на 2014 рік.

2. Мешканці буд. № 28 вул. Матросова
Матросова, 28 ще на передодні Нового року у подвір’ї будинку міськводоканал перерив асфальтну дорогу, пошкоджено й тротуар. Минув майже місяць, а все так і залишилося у безладі. Розуміємо, що взимку відновлювати дорожнє покриття ніхто не буде. Але коли і яка організація виконуватиме такі роботи?
Управління містобудування архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради звернулось до Знам’янського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» для термінового вирішення даного питання. За інформацією, отриманою від підприємства (лист від 28.01.2014 року №28/01/з), 17.01.2014 року за вказаною адресою на місці проведення земляних робіт було здійснено відсипку щебеневою сумішшю з вирівнюванням профілю внутрішньодворового асфальтного покриття. За настання сприятливих погодних умов ЗВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» планує здійснити благоустрій дорожнього покриття та тротуару в повному обсязі.

3. Мешканці будинків пров. Транспортний
Наші три двоповерхівки по пров. Транспортному – без зовнішнього освітлення. Двічі на сесіях міської ради депутат О. Антоненко виступав із депутатськими запитами про необхідність відновлення освітлення після реконструкції електромережі, але нічого не зроблено Коли ж буде працювати освітлення?
Протягом 2013 року силами ЗМКП «Шляховик» та КП «Знам’янська ЖЕК №1» на тій частині вулиць міста, де Знам’янським РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» було проведено роботи з реконструкції електромереж, було відновлено зовнішнє освітлення.
Що стосується відновлення освітлення прибудинкової території будинків – виконання робіт, можливе за умови співфінансування з мешканцями. З метою вирішення даного питання в лютому місяці 2014 року заступником міського голови Заруцьким А. А., буде проведено нараду з головами будинкових комітетів вказаних будинків.

4.Петро Федорович, вул. Привокзальна
4.1. Чи мають право працівники обленерго змінювати електролічильники без присутності власника відповідної квартири? Я акуратно як і всі сплачую за електроенергію, а чому не маю права бути при тому, коли записують фактичні кінцеві показники лічильника, який замінюють? Якби нам повідомили, що такого-то дня й часу прийде спеціаліст, то ми б були вдома, можливо, у нас до нього визріли й певні запитання.
За інформацією Знам’янського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» (лист від 04.02.2014 року №174/45), відносини між споживачами електричної енергії та енергопостачальником регулюються чинними правилами користування електричною енергією для населення, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1999 року №1357 (далі - Правила) та укладеними договорами про користування електричною енергією.
Відповідно до п. 38 Правил, енергопостачальник зобов’язаний:
Проводити планову повірку, ремонт і заміну приладів обліку в терміни, встановлені нормативно-технічними документами та договором.
Відповідно до проектних рішень, лічильники електричної енергії в багатоповерховому житловому будинку №9 по вул. Привокзальній, встановлені в міжповерхових щитах обліку на сходових клітинах будинку.
У відповідності до п. 11 Правил, відповідальність за збереження поквартирних приладів облік, встановлених на сходових клітинах, та пломби на них, несе власник будинку або організація, у віданні якої перебуває будинок.
Враховуючи вищенаведене, Правила не передбачають присутність споживача у разі заміни з метою планової повірки лічильників електричної енергії, встановлених в міжповерхових щитах обліку. Додатково зазначаємо, що при заміні лічильника, споживачу залишається повідомлення про показники знятого та встановленого лічильника з зазначенням прізвища працівника ,який виконав роботу. При виникненні додаткових питань, просимо звертатись безпосередньо до керівництва Знам’янського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго», адреса: м. Знам’янка, вул. Скирди, 2, тел. 2-29-69.
4.2. Я мешкаю у місті, а мої батьки у с. Володимирівці по вул. Калініна, 10 січня у селі виникла така надзвичайна ситуація. Ввечері напруга в електромережі була вкрай низькою менше – 220 В, а на ранок більше 270 В. Сусіди розповідали у них погоріла техніка, а нам пощастило дивом. Таке трапляється не вперше. Допоможіть вирішити ситуацію.
Для допомоги у вирішенні вказаного питання заявнику необхідно звернутися до Районної державної адміністрації, оскільки с. Володимирівка знаходиться на території Знам’янського району, а не міста Знам’янка

5. Муленко Т.М. вул. Осіпенко
Погано працює телефон 2-43-04
За інформацією ЦТП №3 ПАТ «Укртелеком» (лист від 29.01.2014 року №350003-16 ВН), остання заявка до централізованого бюро ремонту «15-08», про пошкодження телефону, абонентом була зроблена в червні місяці 2013 року, більше за останні 7 місяців, до служби ремонту користувач не звертався.
Особисто, в телефонній розмові 28 січня 2014 року, з заявником Муленко Т. М, було встановлено, що на момент розмови, телефон працює, але іноді виникають перебої, про які нікому не повідомлялось. Користувачу було надано роз’яснення, що в разі порушень в роботі телефону, він буде робити заявку до спеціалізованої служби «централізоване бюро ремонту».

6. Коваленко Галина Петрівна, Чайковського
Дощова вода розбила відмостку, з ЖЕКу реакції ніякої. Що робити?
За інформацією КП «Знам’янська ЖЕК №1», 31 січня 2014 року було проведено обстеження вимощення житлового будинку Чайковського, 3. При обстеженні було виявлено, що в наслідок стікання талих вод з покрівлі на вимощення, частково зруйнувався верхній шар цементного розчинну.
За настання сприятливих погодних умов, буде виконано ремонт пошкодженого вимощення.

7.Коваленко Віталій
Коли розпочне своє функціонування плавальний басейн в ЗОШ № 3?
Питання відновлення, а точніше нове будівництво замість зруйнованого приміщення плавального басейну в ЗОШ № 3, буде розглядатися після добудови ЗОШ № 5, що по вул. Луначарського.

8. А.М. Голіков, м. Знам’янка
Бюджет 2014 року буде бюджетом розвитку чи виживання – якщо враховувати вилучення до Державного бюджету, відсутність об’єктів приватизації, безробіття і «тіньову» економіку, скорочення робочого тижня на підприємствах залізниці?
Бюджет 2014 року буде дійсно важким.
Станом на 27.01.2014 року ми маємо на розвиток міста:
4.0 млн. грн. субвенції з державного бюджету;
0,5 млн. грн. вільного залишку бюджету розвитку міста
0,638 млн. грн. на капітальний і поточний ремонт доріг міста ( в тому числі на погашення боргу за 2013 рік) субвенції з державного бюджету.
Буде прийнято цілий ряд Постанов Кабінету Міністрів України стосовно:
- міського бюджету розвитку на 2014 рік;
- обласного бюджету;
- розподілу державних капітальних видатків;
- державного фонду регіонального розвитку.
В цих документах ми очікуємо значні обсяги фінансування:
- добудова об’їзного автошляху;
- реконструкції системи транспортування стічних вод на каналізаційні очисні споруди;
- капремонту і реконструкції обласних закладів, що працюють в місті.

9. Сергій Петрович, пенсіонер
Чи правда, що в одній із шкіл міста встановили відеокамери? Якщо так, то з якою метою? Чи відео спостереження практикуватимуть у всіх навчальних закладах Знам’янки? Звідки фінансування такого новаторства?
Так за рішенням і за батьківського комітету відеокамери встановлені в приміщенні ЗОШ № 2 з метою контролю поведінки учнів та охорони шкільного майна.
Впровадження таких систем в інших школах залежить від рішень і коштів батьківських комітетів.

10. Олег Михайлович
Мені довелося у справах звернутися до реєстраційної служби. Що не сподобалося? Вистояв у черзі до одного і того ж кабінету по кілька годин поспіль. Графіку роботи тут не вивішено, немає й переліку документів, які обов’язково треба із собою мати. Тому перший раз чекали у черзі, щоб дізнатися, які документи необхідні, вдруге – щоб їх здати, третє – щоб отримати номер рахунку для сплати, вчетверте – щоб здати квитанцію про сплату.
Державна реєстраційна служба працює 6 днів на тиждень в тому числі і в суботу. Графік роботи служби розміщено на вході до служби біля кабінету № 1. типового переліку документів не існує так як у кожного відповідача різні питання. Служба перевантажена із-за значної кількості звернень а також у зв’язку з тим, що в січні з 4 працівників працював лише один. Решта – один у відпустці, двоє на лікарняному.

11. Пісковий І.З. вул. Партизанська
Ми, пенсіонери вул. Партизанської дуже просимо допомогти нам у налагодженні радіомережі, оскільки зловмисники обрізали проводи.
Робота радіоточки відновлена, про що заявник повідомив у телефонній розмові особисто.

12. Толкачова О.В. смт. Знам’янка Друга
Я дитина війни, 1935 року народження. Маю на руках рішення суду від 5 липня 2011 року про виплату компенсації – понад 1 тис. грн. Я вже три роки чекаю, а мені все відповідають, що у фонді немає коштів. Чому так? Допоможіть отримати кошти за рішенням суду.
Пунктом 2 статті 22 Закону України «Про виконавче провадження» передбачено, що виконавчі документи можуть бути пред’явлені до виконання протягом року, якщо інше не передбачено законом. Оскільки, з дня винесення рішення суду щодо виплати Вам коштів пройшло три роки, а тому Вами пропущено строк для стягнення коштів з пенсійного фонду в примусовому порядку. Тобто стягнення коштів через державну виконавчу службу Знам’янського міськрайонного управляння юстиції здійснити Ви не маєте права.
Органи Пенсійного фонду виплачуватимуть самостійно без будь-яких додаткових звернень пенсіонерів. Одночасно з цим органи Пенсійного фонду, отримуючи судові рішення щодо виплати підвищень в інших розмірах, опрацьовують їх, здійснюють нарахування до отриманих виплат, однак із-за відсутності фінансування, виплати за рішенням судів не проводяться. Починаючи з вересня 2011 року, в пенсійних управліннях опрацьовано рішення судів щодо стягнення відповідних коштів дітям війни. Така робота триватиме доти, допоки надходитимуть рішення судів, а виплачені усі вони будуть лише за умови надходження коштів саме для виплат за рішеннями судів.
На підставі названого, Вам необхідно подати рішення судів до Управління пенсійного фонду України в місті Знам’янка та Знам’янському районі.


2. Володимор Петрович
Зараз по багатоповерхівках ходять працівники міськводоканалу і укладають угоди з квартиронаймачами на водопостачання. При цьому вони вимагають паспортні дані, ідентифікаційний код. А це законно? Адже є відповідний закон про заборону розголошення персональних даних.
Як передбачено п.1 ч. 1 ст. 11 Закону України "Про захист персональних даних”, підставою виникнення права на використання персональних даних є, в тому числі, згода суб'єкта персональних даних на обробку (збирання, реєстрацією, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення) його персональних даних.
Отже, укладаючи договір на водопостачання та зазначаючи у ньому свої персональні дані (прізвище, ім’я, по-батькові, серія та номер паспорта, ідентифікаційний код, адресу проживання), Ви погоджуєтесь на обробку та використання Ваших персональних даних.
В той же час, чинним законодавством передбачено кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення законодавства у сфері захисту персональних даних.
Так, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порушення законодавства про захист персональних даних”, № 7355 від 11.11.2010 року, встановлено відповідальність, зокрема, в частині незаконного збирання, зберігання, використання або поширення конфіденційної інформації про особу; незаконного збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, адаптування, зміни, поновлення, використання, знищення або поширення чи їх передачі конфіденційної інформації про особу третім особам з порушенням вимог закону; ухилення від реєстрації бази персональних даних, створення або робота з базами персональних даних до проведення державної реєстрації таких баз даних; порушення порядку доступу до персональних даних, які обробляються у базах персональних даних, що призвело до розголошення цих даних та/або їх втрати та інше.
Згідно норм Цивільного кодексу України, а саме ст. 23, особа має право на відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок порушення її прав.


Категорія: Результати розгляду звернень громадян | Додав: Admin (10.02.2014)
Переглядів: 916

Кировоград: новости и сайты