Неділя, 03.03.2024, 05:24
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Результати розгляду звернень громадян


«Гаряча лінія» міського голови від 22.05.2014 р.
    
12
вул. Партизанська

1. Шановний Ігоре Борисовичу, коли буде об’їзна дорога в Знам’янці? Чи порушується питання перед новою обласною владою?
Фінансування робіт по будівництву об’їзного шляху в обхід м. Знам’янка здійснюється за рахунок державного бюджету. Виконавчий комітет Знам’янської міської ради не є розпорядником та одержувачем коштів. Замовником робіт є Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області. Але, міська влада постійно порушує питання перед головою Кіровоградської ОДА щодо добудови об’їзної дороги, адже завершення робіт по будівництву дороги є вкрай необхідним для міста.

2. Вулиця Партизанська нині вся у ямах, вибоїнах – ні проїхати, ні пройти. Це ж таке транспортне навантаження! Коли відремонтують.

06 травня 2014 року силами КП «ЗЖЕК № 1» було про грейдеровано ділянку вул. Партизанської від вул. Дмитрівської до вул. Коцюбинського, 08 травня 2014 року виконані роботи по відсипці дорожнього покриття вул. Партизанської щебеневою сумішшю від вул. Коцюбинського до вул. Павлова. На сьогоднішній день вирішується питання придбання щебеневої суміші для відсипки вулиці від вул. Павлова до вул. Свердлова. За настання сприятливих погодних умов роботи буде виконано.

Віктор м. Знам’янка

1. Чому на міський стадіон пускають собак? Хто дозволя їм, хоч і маленьким, гуляти футбольним полем? А взагалі-то для собак є майданчики, стежки в нашому місті, де, до слова, їм корисно побігати разом з господарем.

Міський стадіон є об’єктом комунальної власності і розташований у міському парку відпочинку. На жаль, не всі громадяни нашого міста дотримуються правил культурного відпочинку і, незважаючи на заборону працівників стадіону (сторожів), проходять на територію та вигулюють своїх домашніх улюбленців – собак.
Керівництвом КДЮСШ вже неодноразово встановлювались таблички «Забороняється вхід з собаками!», але через деякий час мешканці самостійно демонтують таблички. Табличку з написом «Забороняється з собаками!» було виготовлено та розміщено перед входом до міського стадіону 05.06.2014 року.

1. Коли ж будуть знаки про заборону в’їзду транспорту в наш центральний парк?

Згідно рішення міської ради від 28 березня 2014 року № 1312 «Про внесення змін до схеми дислокації дорожніх знаків по місту Знам’янка, затверджені рішенням міської ради від 31 березня 2009 року № 924 «Про організацію дорожнього руху по місту Знам’янка» на в’їзді до міського парку відпочинку встановлено дорожній знак 3.21. «В’їзд заборонено» з табличкою «Крім службового транспорту». Але невідомими особами вкотре демонтовано даний дорожній знак. На сьогоднішній день вирішено питання закриття в’їзних воріт в парк у вечірній та нічний час.

Сел. Знам’янка вул. Ворошилова

1. Вже минуло 3 роки, як було прийняте рішення суду про виплату коштів (понад 1 тис. грн.) мені, як «дитині війни». Допоможіть отримати ці кошти, бо мені де потрібно купити слуховий апарат.

Відповідно до рішення Конституційного суду України від 26.12.2011 року положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік», яким передбачено, що у 2011 році норми і положення статті 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи з наявного фінансового ресурсу Державного бюджету та бюджету Пенсійного фонду України на 2011 рік, визнано таким, що не суперечить Конституції України. Одночасно цим же рішенням Конституційного суду України підтверджено, що Кабінет Міністрів України має право визначати порядок та розміри соціальних виплат, виходячи з наявних фінансових ресурсів, як це і передбачено в статті 116 Конституції України стосовно функцій Уряду України.
З 1 січня 2012 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 р. № 1381 «Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення», відповідно до якої дітям війни підвищення до пенсії, встановлене статтею 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», провадиться у розмірі 7 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 січня 2012 р. розмір зазначеного підвищення становить 57,54 грн. (822 х 7%) і упродовж року розмір підвищення змінюватиметься ще чотири рази.
Усі ці підвищення органи Пенсійного фонду виплачуватимуть самостійно, без будь-яких додаткових звернень пенсіонерів. Одночасно з цим органи Пенсійного фонду, отримуючи судові рішення щодо виплати підвищень в інших розмірах, опрацьовують їх, здійснюють нарахування до отриманих виплат, однак через відсутність фінансування, виплати за рішенням судів не проводяться. Починаючи з вересня 2011 року, в пенсійних управліннях опрацьовано рішення судів щодо стягнення відповідних коштів дітям війни.
Така робота триватиме доти, допоки надходитимуть рішення судів, а виплачені усі вони будуть лише за умови надходження бюджетних коштів саме для виплат за рішеннями судів.

Василь Володимирович вул. Фрунзе, 122

1. Хотілося б знати, о котрій годині у вечірній час повинні вмикати і вимикати вуличне освітлення? 17 травня біля магазину «Оптовичок» не горів жоден ліхтар.

На вулицях міста, де встановлено енергозберігаючі лампи та в центральній частині міста зовнішнє освітлення працює з 22.00 год. до 03.00 год. На вулицях міста, де енергозберігаючі лампи поки не встановлено, зовнішнє освітлення працює з 22.00 год. до 24.00 год., з метою економії коштів.

2. Минулого тижня у двох під’їздах нашого будинку не стало світла. Зателефонувала в «аварійку» - відповіли, що електрик працю до 20.00. Зателефонували в РЕС. Вони оглянули свої підстанції – все в нормі. Так і сиділи мешканці 2-х під’їздів без світла до обіду наступного дня. Запитання: Чому встановлено такий графік для електрика?

За інформацією КП «Знам’янська ЖЕК №1» (службова записка головного інженера та лист від 05.06.2014 року №238), 11.05.2014 року в електрощитовій будинку № 122 по вул. Фрунзе від перенавантаження мережі вигоріла силова шина. Заміна її вимагала відключення всього будинку від електропостачання та додаткового персоналу і запчастин. Тому роботи по ліквідації аварії проводились з ранку до обіду наступного дня.
По закінченню опалювального сезону у зв’язку зі зниженням надходження заявок щодо ремонту внутрішньо будинкових мереж електропостачання, з початком виконання ремонтних робіт (ревізія та поточний ремонт) електрощитових та мереж згідно графіку, електриків КП «Знам’янська ЖЕК №1» було переведено на режим роботи з 8.00 год. до 20.00 год.
Під час опалювального сезону 2014-2015 року електрики будуть знов переведені на цілодобовий режим роботи.
При виникненні аварійних ситуацій в будинках, пов’язаних з електропостачанням в неробочий час, питання вирішується в робочому порядку шляхом виклику електрика з дому.

3. Коли, нарешті, клумбу на Привокзальній площі буде приведено в належний вигляд – соромно перед гостями міста!
Працівниками з благоустрою управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства в травні поточного року неодноразово виконувались роботи по косінню трави на клумбі на Привокзальній площі.
На сьогоднішній день, дана клумба закріплена за відділенням Приватбанку. Працівники відділення вже виконали роботи з впорядкування клумби.

Людмила Володимирівна вул. Фрунзе

1. 1,5-2 роки тому у підвалі нашого будинку ЖЕК вирізав труби. Я тоді телефонувала у міськвиконком запевнили, що роботи виконують відповідно до рішення, яким передбачено труби реалізувати і за ці кошти утеплити труби з водопостачання у підвалі? Де поділися вилучені кошти? Адже труби залишилися не утепленими, взимку розмерзлися і виникли серйозні проблеми. Коли буде вирішено питання?
Оскільки КП «ЗЖЕК № 1» є балансоутримувачем будинку № 91 по вул. Фрунзе, труби, пошкоджені ерозією, було здано до пункту прийому металобрухту, про що є відповідні документи. Інші труби оприбутковано на склад та використовуються при виконанні робіт по ліквідації аварійних ситуацій у житлових будинках. Роботи по утепленню мереж водопостачання та водовідведення у підвальних приміщеннях житлових будинків будуть виконуватись у рамках підготовки до осінньо-зимового періоду згідно розробленого графіку. З графіком Ви зможете ознайомитись у одному з наступних випусків «Знам’янських вістей».

2. У лютому 2014 року завалився каналізаційний колодязь, його огородили забором і сказали, що відремонтують, коли потепліє. На дворі вже травень, а обіцянки залишаються обіцянками – відповідні служби чекають, поки туди хтось не впаде. Коли ж відремонтують його? Чи має на щось вплив міський голова?

З метою вирішення даного питання, управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства звернулось до Знам’янського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград». За інформацією вказаного підприємства (лист від 05.06.2014 року №472/07/з), каналізаційний колодязь за адресою: вул. Фрунзе, 91 було відремонтовано 03.06.2014 року.

Л.М. вул. Привокзальна, 

Шановний Ігоре Борисовичу! Звертаюсь до Вас із такою проблемою: я живу на 5 поверсі багатоповерхівки. Останнім часом у нас дуже поганий тиск води – тонесенькою цівочкою тече зранку і ввечері, купатись неможливо. Прохання вирішити питання.

За інформацію директора Знам’янського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» О. Рябова (лист від 27.05.2014 року № 439/07/з, станом на 23.05.2014 року тиск води у житловому будинку № 9 по вул. Привокзальній нормалізовано.

Ганна Дмитрівна вул. Глібка

Протікає над квартирою дах.

Рішенням виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 14 лютого 2014року № 56 «Про організацію виконання робіт по капітальному ремонту та реконструкції житлового фонду міста в 2014 році» визначено орієнтовний перелік об’єктів житлово-комунального господарства, на яких протягом 2014 року будуть проводитись роботи по капітальному ремонту житлового фонду міста. До даного переліку увійшов і будинок № 28 по вул. Глібка. Згідно графіку виконання робіт по ремонту покрівель на 2014 рік, затвердженого керівником КП «ЗЖЕК № 1» Е. Дегтярем, роботи над Вашою квартирою заплановано виконати у липні поточного року за сприятливих погодних умов.

Микола Максимович, вул. Сонячна, 

Коли буде зроблена дорога,

У зв’язку з обмеженими можливостями міського бюджету, кошти на улаштування асфальто-бетонного покриття вул. Сонячної не передбачені. КП «Знам’янська ЖЕК №1» може забезпечити виконання робіт по відсипнці дорожнього покриття щебеневою сумішшю на умовах співфінансування з мешканцями вулиці. У разі зацікавленості, просимо звернутися до управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради за адресою: вул. Жовтнева, 19, 14 каб., тел.. 2-20-25.

Марія Іванівна, вул. Куйбишева

Роками будматеріали і сміття на вулиці. Будівельні роботи не ведуться. Вплинути на господарів

2 червня 2014 року головним спеціалістом з питань екології та благоустрою порушникам Правил благоустрою вручено приписи та вказано терміни усунення недоліків. Дане питання знаходиться на контролі сектору з надзвичайних ситуацій, охорони праці, екології та благоустрою.


Категорія: Результати розгляду звернень громадян | Додав: Admin (31.05.2014)
Переглядів: 928

Кировоград: новости и сайты