Субота, 02.03.2024, 19:01
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Результати розгляду звернень громадян


Відповіді Гарячої лінії міського голови Крижановського І.Б. від 24.10.2013 р
 
12
Як ми анонсували, 24 жовтня 2013 року, у приміщенні редакції газети «Знам’янські вісті» відбулася «Гаряча лінія» міського голови Крижановського І.Б., під час якої Ігор Борисович відповідав на запитання мешканців міста.
Прес-служба Знам'янської міської ради дає можливість дізнатися про питання, що ставилися під час дзвінків, всім знам'янчанам.

1. Сергій Петрович, м. Знам’янка
Великовантажні машини перевозять будівельні матеріали парком. Бізнес розширює своє володіння, то нехай використовує інший заїзд з боку колишнього літнього кінотеатру. Нащо розбивати асфальт на алейці, де прогулюються знам’янчани, возять дітей у візочках. І знову ж побережіть останні старі дуби – заповідні дуби нашого міста.
Заступником міського голови Заруцьким А.А. з власником кафе «Олімп», було проведено роз’яснювальну бесіду щодо обмеження руху вантажних автомобілів по території парку. В ході бесіди було вирішено, що в разі пошкодження вантажними автомобілями асфальтного покриття парку, власник кафе відремонтує його за власний рахунок.

2. Петров Микита Іванович
2.1. Хто давав дозвіл на будівництво у парку? З цеглою, будівельними матеріалами їдуть по тротуару, рушать покриття. А нещодавно випиляли кілька дерев. Це ж парк, невже можна вільно знищувати багатолітні насадження?
3.2. Чому не лікують дуби їм по 200 років, а вони пропадають. Необхідно лікувати дерева, цементувати дупла, інакше втратимо нашу гордість.
3.3. Чому перетворюються на руїни літній кінотеатр. Зробили там місце, де розпивають спиртні напої, туалет. Коли давали дозвіл на продаж, то мабуть вказували для якої мети використовують споруду, то може зобов’язати власника виконати обіцяне.

2.1 Відділом архітектури та містобудування управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства гр. Холявці Н.М. було надано містобудівні умови та обмеження від 23.09.2013 року №85 на будівництво добудови до нежитлового приміщення кафе-бару по вул. Жовтнева, 11-А. Документи, надані відділом, є вихідними даними для проектування.
Комунальним підприємством «Шляховик», згідно рішення виконавчого комітету від 11 жовтня 2013 року №493, було надано дозвіл на видалення одного дерева породи липа та трьох дерев породи клен в парку відпочинку, які знаходились в аварійному стані.
3.2. На території міського парку відпочинку дійсно є ботанічні пам'ятки природи місцевого значення "Дуби-велетні". Середній вік дерев становить 380 років. Дерева пошкоджені стовбуровими шкідниками (великим дубовим вусачем). Лікування дерев потребує значних витрат коштів. У зв'язку із скрутним фінансовим становищем міського бюджету, фінансування даних заходів в поточному році, не передбачене. Як показує попередня практика лікування дерев, вжиття фінансово можливих на сьогоднішній день захисних заходів (цементування дупел), не дає позитивного результату.
3.3. Внаслідок роботи сектору «Спецінспекція», власником було приведено територію колишнього літнього кінотеатру до належного санітарного стану (винесено сміття, покошені бур’яни). З метою уникнення нещасних випадків та травм власнику будівлі спеціалістами сектору «Спецінспекція» управління МА та ЖКГ було вручено припис та зобов’язано обмежити вільний доступ сторонніх осіб до колишнього літнього кінотеатру.

4. Мороз Андрій Іванович
Коли буде освітлення по вулицях південної частини міста: Комарова, Примакова, 8 Березня, Шмідта – до самого лісу?
Зовнішнє освітлення вказаних вулиць відсутнє у зв’язку з проведенням ПАТ «Кіровоградобленерго»робіт по реконструкції мереж. Для відновлення зовнішнього освітлення необхідно забезпечити мережі безперебійною напругою. Для вирішення даного питання виготовлено проектно-кошторисну документацію, укладено договір з підрядною організацією на виконання робіт. Роботи будуть розпочаті після оплати авансу на матеріали. До цієї справи також долучились мешканці вулиць на умовах співфінансування. Роботи планується завершити до кінця року.

5. Махиня П.В., Іванов Б.О.
На вулиці Ворошилова у 12-ти дворах уже два місяці не має тиску води. Це сталося після того, як на вулиці Будьонного виконувалися ремонті роботи. Звертались у водоканал, але до цього часу нічого не зроблено. Просимо посприяти вирішенню цього питання.
Управління містобудування архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради звернулось до Знам’янського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» для термінового вирішення даного питання. Директор підприємства надавав до управління інформацію, що 30.10.2013 року було виконано роботи по ревізії засувок на водо мережі по вул. Тостого-Будьоного-Ворошилова (лист від 01.11.2013 року №2545/01/з). Тиск води було нормалізовано, скарги мешканців відсутні.

6. Світлана Василівна
Знам’янка колись мала славу квітучого міста, нині в центрі залишився квітник лише біля будинку № 33 по вул. Радянській. Кілька років тому засіяли газони навпроти «Фуршета», «Кодак» - була гарна зелена зона. У місці, де торгують квітами, газон затоптали, вже навіть машинами їздять. Невже нікого не турбує?
Питання квітучого міста хвилює всіх мешканців. З квітниками міста було проведено відповідну роботу, в результаті якої квітники запропонували надати розсаду та насіння квітів. Роботу по впорядкуванню квітників, висадженню квітів будуть виконуватися навесні 2014 року.

7. О.Бондаренко
Доки по тротуарах міста будуть їздити легкові й вантажні автомобілі?
Питання забезпечення належних умов дорожнього руху та дотримання водіями правил дорожнього руху відноситься до компетенції ВДАІ МГБ Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області. Для недопущення руху транспорту по тротуарам міста начальнику даної установи було направлено відповідного листа від 04.11.2013 року №01-18/393/1.

8. Голіков А.М.
Причина ліквідації КП «Шляховик», яке належить громаді міста. Скільки буде звільнено працівників і кому передадуть майно та приміщення цього підприємства?
Знам’янське міське комунальне підприємство «Шляховик» ліквідується у зв’язку зі складною фінансовою ситуацією на підприємстві: постійне недофінансування підприємства та несвоєчасне проходження платежів, заборгованість по сплаті єдиного внеску, по податкам, заборгованість перед постачальниками. Функції підприємства в подальшому буде виконувати комунальне підприємство «Знам’янська ЖЕК №1».
Всім працівникам підприємства було запропоновано працевлаштування за відповідними професіями. Частина працівників виявила бажання працювати у сфері благоустрою міста, решту буде звільнено згідно чинного законодавства.
Питання щодо передачі майна на сьогоднішній день опрацьовується.

9. Каплун Петро Іванович,  інвалід ВВв, 88 р.
На гарячу лінію звертаюсь уже втретє. У «Знам’янських вістях» № 80 за 16 жовтня 2013 р. надано відповідь заступника міського голови А.Заруцького про те, що гілки сусіднього горіха, які зачіпають мою телевізійну антену обрізано. Проте це не відповідає дійсності. Хто надав недостовірну інформацію й коли нарешті буде вжито заходи. Якби мені було років 50, а не 88 я б сам обрізав ті гілки, адже в земельному кодексі «добросусідства» зазначено, що гілки дерев і кущів не повинні перетинати межу сусідньої ділянки, 21 числа гілки обрізано, але я не задоволений.
Що стосується Земельного кодексу, а саме гл. 17 «Добросусідство», стаття 105: «У випадку проникнення коренів і гілок дерев з однієї земельної ділянки на іншу, власники та землекористувачі земельних ділянок мають право відрізати корені дерев і кущів, які проникають із сусідньої земельної ділянки, якщо таке проникнення є перепоною у використанні земельної ділянки за цільовим призначенням.»
Отже, заявник має право самостійно (а не зобов’язувати сусідів) видалити гілки дерева, і лише в тому разі, якщо вони заважають йому використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
  
12
 Інформацію про обрізку гілок дерева породи горіх було надано спеціалістами сектору «Спецінспекція». 26.10.2013 року було проведено повторне комісійне обстеження (додаємо фото). На фотографіях чітко видно, що гілки дерева ніяк не зачіпають супутникову антену заявника. Гілки було обрізано сусідами заявника.
Для вирішення всіх спірних питань, згідно цього ж Земельного кодексу, гл. 25, заявник для вирішення питання має право звернутися до суду.


10. Катерина Матвіївна
10.1. Вул. Жовтнева пішохідні переходи через бордюри, як бути інвалідам і тим, хто везе візок, необхідно зробити заїзди.
Дане питання було розглянуто на черговій нараді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцького А.А. В ході наради було прийнято рішення про проведення відповідних робіт для забезпечення безперешкодного проходу по пішохідним переходам вулиці Жовтневої.
10.2. Безхозні ділянки заростають бур’янами необхідно передати їх людям які наведуть там лад.
В місті Знам’янка, шляхом комісійного обстеження, постійно проводиться робота по виявленню захаращених житлових будинків. Варто зауважити, що у кожного житлового будинку є власник, але вони проживають за межами міста Знам’янка, в інших регіонах України, або за кордоном, тому вилучення (передача) ділянок неможливі, оскільки дані ділянки є приватною власністю. Водночас, сектором «Спецінспекція» спільно з юридичним відділом виконкому постійно ведеться робота щодо впливу на власників вказаних ділянок: їм відправляються листи з приписами. Деякі власники реагують на листи та вживають заходи по приведенню ділянок до належного санітарного стану.


11. Власюк Галина Олександрівна
Коли планується ремонт, грейдерування вулиці Лебедя, чи нам своїми силами це робити?
Роботи по грейдеруванню вул. Лебедя було виконано 28 жовтня 2013 року на умовах співфінансування з мешканцями даної вулиці.

12. Мешканці південної сторони м. Знам’янка
Ми, мешканці південної сторони м. Знам’янка, вдячні вам за відписання листа і не одного. Але це тільки відписки. Місто поділено на південну і північну сторони. На північній стороні через 10 метрів і аптека, а у нас жодної. На нашій стороні приватний сектор, живуть люди похилого вікую, ми відпрацювали у м. Знам’янка 40-45 років і на сьогодні нікому не потрібні. Нам необхідно їхати до бальнеологічної лікарні. Люди, які приковані до ліжка, люди які на візках, люди які позбавлені зору, можуть подолати відстань у 4 км?
Питання відкриття аптеки в південному мікрорайоні міста вже не перший рік турбує і його мешканців і міськвиконком. На жаль з 90-х років минулого сторіччя – функцію торгівельного обслуговування населення в тому числі в торгівлі медпрепаратами держава поклала на приватний бізнес. В місті єдина структура, що здійснює торгівлю і має державну форму власності – це відділення Укрпошти. Жодна з приватних аптек, що діють у місті не дають згоди на будівництво чи відкриття аптеки в південному мікрорайоні. Єдина аптека, що працювала по вул. Петровського зачинена за рішенням власника, так як щомісяця давала лише збитки. Влада ще в 2011 році передбачила земельну ділянку для будівництва соціальномедичного центру біля колишнього кінотеатру «Україна», та готова виготовити проект, але вирішення питання зупинилось із-за відсутності інвесторів на це будівництво. Тому, на превеликий жаль питання поки що залишається без вирішення.

13. Сергій Петрович, м. Знам’янка
1. Чому центральним парком відпочинку знову вільно роз’їжджають автомобілі, мотоцикли? Дерева ж нищать, які не садили – бо вже й проклали собі між ними «альтернативну» дорогу, щоб не гальмувати на «поліцейських». Стримайте, будь ласка цей бедлам.
За інформацією ВДАІ МГБ Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області в ході перевірки встановлено, що при в’їзді в парк відпочинку відсутні дорожні знаки які б забороняли рух автотранспортних засобів по парку. Тому управлінню МА та ЖКГ надана вказівка для встановлення знаків при в’їзді до парку.

14. Іван Степанович
Влада обіцяла, що на пустирі – між вулицею Володарського і Матросова, що належав начебто до КП «Ринокторгсервіс», буде молочний павільйон, лабораторія і де вони? А тепер сільські господарі зі своєю працює стоять у смітниках, під дощем на холоді, до речі, мокли вони й мерзли й до цього. Що ж далі? Все для людей!
Ряд підприємців міста збудували приміщення на колишньому пустирі де відкрили кафе, магазини, комп’ютерний клуб і планували відкрити й павільйон по торгівлі молоком. Але кафе й магазини закриті через відсутність відвідувачів, з цієї ж причини декілька об’єктів власниками не добудовані. Хто ж буде вкладати сотні тисяч гривень в порожні споруди? Тому для послуг працівників і покупців молока – центральний ринок і ринок «Залізничник» на Привокзальній площі які мають і лабораторії і навіси.

15. Мороз Андрій Іванович
Яким чином було проголосовано за ліквідацію «Шляховика»?

ЗМКП «Шляховик» є платником податку на додану вартість. Станом на 01.08.2013 підприємство мало заборгованість з виплати заробітної плати 191,5 тис. грн, заборгованість по сплаті єдиного внеску 103,1 тис. грн., заборгованість по податкам 561,7 тис. грн., заборгованість перед постачальниками 225,1 тис. грн., інші зобов’язання 12,0 тис. грн. Майно підприємства було частково описане податковою інспекцією та виконавчою службою. З метою збереження у власності територіальної громади комунальної техніки та майна, недопущення збільшення податкової та інших видів заборгованостей, міська рада 06.09.2013 року більшістю голосів підтримала рішення «Про припинення Знам’янського міського комунального підприємства «Шляховик» шляхом ліквідації за рішенням засновника». Після ліквідації підприємства, управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства буде приймати працівників по трудовим угодам для виконання робіт з благоустрою міста, а комунальне підприємство «Знам”янська житлово-експлуатаційна контора №1» - надавати транспортні послуги, послуги з поточного ремонту та утримання освітлення міста, вивезення ТПВ, утримання звалища.
Категорія: Результати розгляду звернень громадян | Додав: Admin (13.11.2013)
Переглядів: 779

Кировоград: новости и сайты