Субота, 02.03.2024, 19:01
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Результати розгляду звернень громадян


Відповіді Гарячої лінії заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцького А.А. від 19.09.2013 р
 
12
Як ми анонсували, 19 вересня 2013 року, у приміщенні редакції газети «Знам’янські вісті» відбулася «Гаряча лінія» заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцького А.А., під час якої Андрій Анатолійович відповідав на запитання мешканців міста. 
Прес-служба Знам'янської міської ради дає можливість дізнатися про питання, що ставилися під час дзвінків, всім знам'янчанам.

1.Каплун Петро Іванович, інвалід ВВв, 88 р.
1.Я вже звертався у виконком, але не вжито ніяких заходів. Горіх моєї сусідки, Н.О.Невмержицької, вірніше гілки, лежать на даху мого будинку. Влітку приходила комісія (але я її не бачив), зобов’язали сусідку обрізати гілля, але до цього часу нічого не зроблено. Я вже тривали час не можу дивитися телевізор, бо гілля зачіпає мою антену.
07.10.2013 року спеціалістами сектору «Спецінспекція» було виявлено, що гілки горіха, про які йде мова у зверненні сусідами обрізані. На сьогоднішній день жодна гілка не «лежить » на даху будинку.

2.Володимир Знам’янський
Будинок по вулиці Гагаріна, 28 знаходиться у центральній частині міста. Але вигляд його – аж ніяк не прикрашає вулицю. Огорожа – стара, поламана. Та й сам будинок – видно, що потребує ремонту.
За інформацією директора комунального підприємства «Знам’янська ЖЕК №1», силами підприємства в поточному році в даному житловому будинку виконані наступні роботи: косметичний ремонт під’їздів, частковий ремонт покрівлі, згідно заяв мешканців будинку. Ремонт огорожі планується виконати до кінця року.

3.Л.Д.Акімова
Майданчик біля багатоповерхового будинку по вулиці Гагаріна, що біля Пенсійного Фонду, завжди збирає купу дітей. Тут грається малеча, тут дорослі висадили гарні квіти. Але зараз тут стали залишати автомобілі, як на автостоянці. Поруч – газовий розподільник (біля будівлі Пенсійного фонду). Це – небезпечно. Знищується й нормальна екологічна обстановка. Гинуть й деревця. Спочатку, коли підводили газову мережу, перерили землю під липою. Нині ж знищується берізка.
За інформацією начальника управління Пенсфйного фонду України в м. Знам’янці та Знам’янському районі, вказаний «газовий розподільник» було встановлено після отримання дозволу Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області та висновку санітарно-епідеміологічної служби ДЗ «Знам’янська районна СЕС» в 2012 році. Отже дана споруда небезпеки для оточуючих не становить. Під час будівництва газового розподільника не було знищено жодного дерева.

4.Анонім
Звертався з запитанням до міського голови: потрібно перенести лічильник водяний із колодязя до будинку. Водоканал не дозволяє. Але відповіді не отримав.
За інформацією Знам’янського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград», згідно «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затверджених наказом Мінжитлокомунгоспу 27.06.2008 N 190, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 7 жовтня 2008 р. за N 936/15627, п. 5.2. вузли обліку повинні розташовуватись на мережі споживача, як правило, на межі балансової належності мереж виробника та споживача.

5.Мешканець вул. Червоноармійської
Я ще весною звертався з приводу відновлення освітлення на вулиці Червоноармійській. Вже тоді було майже все готово й мене запевнили, що невдовзі світло горітиме. Вже осінь, а вулиці залишаються темними.
На сьогоднішній день виготовлено проектно-кошторисну документацію на виконання робіт по забезпеченню зовнішнього освітленні вул. Червоноармійської та вул. Чайковського. Пропонуємо мешканцям вулиці долучитися до співфінансування для прискорення виконання вказаних робіт. Адже, у зв’язку з обмеженими можливостями міського бюджету, пріоритетним є виконання робіт по відновленню/встановленню зовнішнього освітлення за умови співфінансування з мешканцями.

6.Хименко Ганна Дмитрівна
Протікає дах вже не перший рік, я інвалід, що мені робити? .
В поточному році за рахунок КП «ЗЖЕК №1» було виконано ремонт покрівлі житлового будинку №28 по вул. Глібка (кв. 10.) на площі 62 м². Всі можливості бюджету на 2013 рік, нажаль, вичерпані. Тому, поточний ремонт покрівлі житлового будинку №28 по вул. Глібка (кВ. №№40,47,48) запланований на 2014 рік.

7.Валентина Іванівна, вул. Тельмана
Відсутня на південні стороні аптека й медпункт, опорний пункт міліції.
Доводимо до Вашого відома, що на території обласної бальнеологічної лікарні по вул.. Героїв Сталінграду функціонує аптечний пункт Знам’янської філії «Центральної районної аптеки №24» ПАТ «Ліки Кіровоградщини». Питання відкриття аптеки неподалік вул. Тельмана, знаходиться на постійному контролі. Обстежено всі вільні приміщення, але жодне з них не відповідає вимогам до приміщень аптек за Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів,оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами. За цими умовами площа приміщення має бути не менша 50 м² та знаходитись на першому поверсі. Тому прийняте рішення будівництва медичного центру по вул. Селянській (на розі вул. Рози Люксембург), де буде розміщений опорний пункт міліції, медпункт та аптека, розроблено анкету інвестиційного проекту та направлено її на розгляд до Кіровоградського регіонального центру з інвестицій та розвитку. Разом з тим продовжується пошук місцевих інвесторів, які б прийняли участь у будівництві та введенні в експлуатацію приміщення центру. Також, на сьогоднішній день розглядається питання відкриття аптеки по вул.. Петровського в приміщенні колишньої аптеки.

8.Олександра Іванівна
8.1 Ями на вулиці, неможливо проїхати, відсутнє зовнішнє освітлення.
8.2.Навпроти будинку раздавлений каналізаційний люк.

8.1. За інформацією КП «Шляховик», роботи по відновленню зовнішнього освітлення вже розпочато, засипку ям щебенем буде виконано до кінця жовтня 2013 року.
8.2. За інформацією Знам’янського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград», вказаний каналізаційний колодязь накритий залізобетонною плитою.

9.Віра Іванівна
Квасильчук Микола, вул. Челюскіна, насадив терена – городи поряд. Лобов приходив 3 рази, говорив, але нічого не змінилося.
Спеціалістами сектору спеціалізованої інспекції з благоустрою разом з головою квартального комітету тричі розглядалось дане питання з заявницею та її сусідом.
Остання зустріч відбулася 30.09.2013 року.
З сусідом було проведено профілактичну бесіду.
В разі неможливості вирішення даного питання на договірних засадах між сусідами, згідно гл. 17 «Добросусідство», Земельного кодексу України заявниця має право звернутися до суду.

10.Могильний Василь Олексійович
10.1 Вже звертався, щоб замінили або відремонтували газову трубу, її «з’їдає» іржа. Обіцяли пофарбувати, але по сьогодні нічого не зроблено.
10.2. Не покошено бур’яни за Обеліском.

10.1 Фарбування зовнішнього газопроводу буде виконано працівниками КП «Знам’янська ЖЕК №1» в жовтні місяці поточного року при сприятливих погодних умовах.
10.2. Траву за Обеліском Слави вчетверте було покошено працівниками КП «Шляховик» 02.10.2013 року.

11.Хирса Олександр Миколайович 
Протікає дах, забита чи пошкоджена труба.
Для ремонту зазначеного трубопроводу потрібна спецтехніка (автопідйомник), який знаходиться в БМЕУ-3 Одеської залізниці, який задіяний на ремонтних роботах залізничного вокзалу в м. Кіровоград. При завершенні робіт на об’єктах залізниці, КП «ЗЖЕК №1» буде заключено відповідний договір на проведення необхідних робіт.
Проведення ремонтних робіт покрівлі заплановане на 2014 рік, та буде виконано КП «Знам’янська ЖЕК №1» при наявності необхідних коштів.

12. Віра Іванівна
«Ритуал». Санітарний стан кладовища «Брайка». Є пропозиція сплачувати певні кошти, щоб доглядати за кладовищем
На території Кіровоградського кладовища силами Знам’янського спеціалізованого міського комунального підприємства «Ритуал» постійно проводиться косіння бур’янів. Але у зв’язку з тим, що на підприємстві в наявності лише один справний тример (через брак коштів), та значними розмірами території тільки діючих кладовищ тому роботи по косінню трави проводяться досить повільно. Але, незважаючи на це, територія кладовищ утримується в належному стані.
На сьогоднішній день, пропозиція по сплаченню коштів за догляд кладовищ вивчається.

Категорія: Результати розгляду звернень громадян | Додав: Admin (12.10.2013)
Переглядів: 821

Кировоград: новости и сайты