Четвер, 18.04.2024, 13:45
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сімейні форми виховання


Яка різниця між усиновленою та прийомною дитиною?
                          
12 Усиновлена дитина приймається в сім’ю на правах біологічної дитини з усіма правовими наслідками, а в прийомну сім’ю - до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах 1-1У рівня акредитації - до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.

За цього сімейних правовідносин між прийомними батьками та дітьми не виникає. За вихованцями зберігається статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.

Це передбачає збереження за дитиною раніше призначених аліментів, пенсій та інших державних виплат.Суми коштів, що належать прийомним дітям, переходять у розпорядження прийомних батьків і витрачаються ними на утримання прийомних дітей (відповідно до єдиного фінансового забезпечення „ гроші ходять за дитиною”).

Розмір щомісячної державної соціальної допомоги на дітей в прийомних сім’ях становить два прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку.Прийомним батькам виплачується грошове забезпечення. Порядок призначення та виплати забезпечення визначається і затверджується Кабінетом Міністрів України. Зараз він становить 35% від розміру соціальної допомоги на дитину.

У разі затвердження нового рівня прожиткового мінімуму розмір соціальної допомоги та грошового забезпечення перераховується без додаткового звернення прийомних батьків.Органи опіки та піклування забезпечують збереження житла та майна прийомних дітей за місцем його знаходження і здійснюють контроль за його використанням.Прийомні діти мають право підтримувати особисті контакти з батьками та іншими родичами, якщо це не суперечить їх інтересам і не заборонено рішенням суду.Місцеві відділи у справах сім’ї та молоді забезпечують безкоштовне оздоровлення прийомних дітей у дитячих оздоровчих закладах. 

Прийомні діти, які за медичними показниками потребують санаторно-курортного лікування, забезпечуються путівками до спеціалізованих санаторіїв.
Категорія: Сімейні форми виховання | Додав: Admin (13.05.2013)
Переглядів: 776

Кировоград: новости и сайты