Четвер, 18.04.2024, 13:19
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сімейні форми виховання


Хто може стати прийомними батьками ?
                          
12 Це може бути як подружжя, так і особа, що не перебуває у шлюбі, працездатного віку.

Ви маєте мати не менший, ніж встановлений законодавством рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) на кожного члена сім’ї, якщо обчислювати його сукупно середньомісячно.

Він обчислюється за останні 6 календарних місяців , що передували дню звернення із заявою про створення прийомної сім’ї.

Особи, які виявили бажання стати прийомними батьками, в обов’язковому порядку повинні пройти навчання , організоване обласним центром соціальних служб для сім2ї, дітей та молоді із залученням відповідних спеціалістів ( психологів, медиків, педагогів тощо) за спеціальною програмою.

Слід враховувати, що коли б хоч один з прийомних батьків:o не пройшов курс підготовки потенційних кандидатів у прийомні батьки; o визнаний в установленому порядку недієздатним або обмеженодієздатним;o позбавлений батьківських прав;o позбавлений відповідних прав як опікун чи піклувальник за неналежне виконання покладених на нього обов’язків, то дозвілна створення прийомної сім’ї не надається.Існують також обмеження для кандидатів у прийомні батьки за віком.

Влаштування дітей у прийомну сім’ю проводиться з урахуванням віку прийомних батьків та дітей, щоб на час досягнення обома прийомними батьками пенсійного віку всі прийомні діти досягли віку вибуття з прийомної сім’ї. 

Влаштування дітей в сім’ї розраховано таким чином, щоб до досягнення батьками пенсійного віку дитина могла стати повнолітньою, щоб повторно не травмувати психіку дитини. У разі досягнення пенсійного віку одним з прийомних батьків час перебування дітей визначається за віком молодшого з батьків.

Також на заваді створенню прийомної сім’ї можуть стати вади фізичного чи психічного здоров’я потенційних прийомних батьків ( інваліди 1 та 11 групи, які, за висновком медико-соціальної експертної комісії потребують стороннього догляду, особи, які мають глибокі органічні ураження нервової системи, алкогольну та наркотичну залежність, хворі на СНІД, відкриту форму туберкульозу, психотичні розлади, в яких офіційно зареєстровані асоціальні прояви, нахили до насильства).

Відповідні умови висуваються і до членів родини прийомних батьків. Якщо з Вами на спільній житловій площі мешкають члени сім’ї, хворі на СНІД ( крім сімей, які беруть на виховання дітей, уражених ВІЛ-інфекцією), або мають вище перераховані вади, то Вам буде відмовлено у створенні прийомної сім’ї.
 
Категорія: Сімейні форми виховання | Додав: Admin (16.05.2013)
Переглядів: 800

Кировоград: новости и сайты