Четвер, 18.04.2024, 13:49
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сімейні форми виховання


Утворення прийомної сім’ї
                            
12 Рішення про утворення прийомної сім’ї приймається районною, районною у мм. Києві та Севастополі держадміністрацією, виконкомом міської ради (міст республіканського значення АР Крим і міст обласного значення) на підставі заяви сім’ї або окремої особи, які виявили бажання створити прийомну сім’ю, за поданням відповідного висновку служби у справах дітей про можливість створення прийомної сім’ї за результатами проходження курсу підготовки і рекомендації відповідного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Прийомні батьки обов’язково інформуються про стан здоров’я, фізичний та розумовий розвиток дітей, яких вони мають бажання взяти на виховання та спільне проживання.Орган, який прийняв рішення про утворення сім’ї, несе відповідальність за її функціонування відповідно до законодавства.

На підставі рішення про створення прийомної сім’ї між прийомними батьками та органом, який утворив сім’ю, укладається договір про влаштування дітей до прийомної сім’ї на виховання та спільне проживання. Місцеві служби у справах дітей надають допомогу кандидатам у прийомні батьки в підборі дітей та налагоджені контактів з ними.

На протязі функціонування прийомної сім’ї місцевим центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюється соціальне супроводження, що передбачає надання комплексу соціальних послуг, спрямованих на створення належних умов для функціонування прийомної сім’ї.

За прийомною родиною закріплюється соціальний працівник, який пройшов відповідну підготовку.Прийомні батьки зобов’язані періодично, але не рідше одного разу на два роки, проходити курс підвищення виховного потенціалу, які проводить обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Контроль за виконанням договору, а також за умовами проживання та виховання прийомних дітей здійснює місцева служба у справах дітей.

Раз на рік служба у справах дітей готує звіт про стан виховання, утримання і розвитку дітей у прийомній сім’ї на основі інформації, що надаються соціальним працівником, який здійснює соціальне супроводження родини, вихователем дошкільного навчального закладу або класним керівником загальноосвітнього навчального закладу, де навчається дитина, дільничним лікарем-педіатром, дільничним інспектором місцевого відділку міліції.

Прийомні батьки обов’язково ознайомлюються з звітом.
 
 
Категорія: Сімейні форми виховання | Додав: Admin (16.05.2013)
Переглядів: 811

Кировоград: новости и сайты