Четвер, 29.10.2020, 12:46
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Статистична інформація по області


Прийняття в експлуатацію житла, об’єктів соціальної сфери та виробничих потужностей у Кіровоградській області у січні–червні 2017 року
У січні–червні 2017р. в області прийнято в експлуатацію 23,1 тис.м2 загальної площі житла, що на 23,1% більше ніж у січні–червні 2016р. Переважну частину (65,4%) загального обсягу житла прийнято в експлуатацію в одноквартирних будинках, 34,6% – у будинках із двома й більше квартирами.
За обсягом житлового будівництва перше місце серед міст та районів посів м.Кропивницький, де збудовано 63,3% загального обсягу житла. Значну частку житла прийнято в експлуатацію також у Кіровоградському (16,1%), Олександрійському (2,7%), Гайворонському (2,5%), Долинському (2,4%) районах та м.Світловодську (2,4%).
Обсяги прийнятого житла зросли у м.Кропивницькому, Світловодському, Маловисківському, Новомиргородському, Гайворонському та Олександрійському районах.
Серед інших об’єктів соціальної сфери реконструйовано та прийнято в експлуатацію дошкільний навчальний заклад на 20 місць, у с.Виноградівка Компаніївського району, медико-діагностичний центр на 45 відвідувань за зміну у м.Кропивницькому, центр реабілітації на 24 ліжка у м.Олександрії та спортивний майданчик площею 360 м2 у с.Михайлівка Олександрівського району.
У січні–червні 2017р. завершено будівництво й прийнято в експлуатацію ряд виробничих об’єктів і потужностей, серед яких лінії електропередачі, місцеві трубопроводи для транспортування газу, місцеві водопровідні мережі, місцеві каналізаційні та водостічні мережі, залізничні колії, цех з виробництва пластмасових виробів, елеватори, силосні споруди, зерносклади, зерноочисні та зерноочисно-сушильні пункти, гаражі, сараї та навіси для зберігання сільськогосподарських машин, автостанція, готель, склади, магазини, церква, котельні та інші.


Категорія: Статистична інформація по області | Додав: Moderator_1 (28.08.2017)
Переглядів: 147

Кировоград: новости и сайты