Неділя, 03.03.2024, 17:47
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Статистичні дані про роботу центру


Засідання спостережної комісії
                            
12Директор ЦСССДМ Н.Шевченко повідомила, що спостережна комісія при Знам'янському міськвиконкомі створена рішенням сесії міської ради від 09.12.2010р. №519 та внесені зміни до її складу рішенням сесії міської ради від 09.09.2011р. № 525. Головою спостережної комісії є перший заступник міського голови В.Джулай.

Проведено в 2012 році 11 засідань спостережної комісії, на яких розглядалися питання сприяння особам, які повернулись з місць позбавлення волі, в отриманні паспортів, в отриманні матеріальної допомоги для вирішення побутових питань, про роботу по їх виправленню та ресоціалізації, про стан працевлаштування осіб вищевказаної категорії та залучення їх до перенавчання професіям, які мають попит на ринку праці, також заслуховувались особи, які відбули покарання, про їх проблеми та поведінку у побуті.

Протягом звітного періоду 2012р. на обліку спостережної комісії перебувала 21 особа, яка умовно-достроково повернулась з місць позбавлення волі. Цим особам надавались послуги з питань адаптації в соціумі, отримання паспорту, реєстрації, працевлаштування, популяризації здорового способу життя, проводились обстеження житлово-побутових умов проживання.

Одинадцять осіб даної категорії отримали матеріальну допомогу через комісію «Турбота та милосердя» на вирішення побутових питань.Особи, які перебувають на обліку спостережної комісії, пройшли флюорографічне обстеження на предмет захворювання на туберкульоз.
 
 
Категорія: Статистичні дані про роботу центру | Додав: Admin (30.01.2013)
Переглядів: 514

Кировоград: новости и сайты