Субота, 02.03.2024, 18:47
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


16 грудня останній день подання заяви платниками, які бажають в наступному році перейти на спрощену систему оподаткування
 
12
Платникам  податку, які бажають перейти із загальної системи оподаткування на спрощену систему з 2015 року необхідно подати до  контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу заявку про застосування спрощеної системи оподаткування. До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний 2014 рік. 

Такий суб’єкт господарювання може здійснювати перехід  на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Перехід на спрощену систему оподаткування суб’єкта господарювання може бути здійснена за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, тобто за 2014 рік., суб’єктом господарювання дотримані вимоги, встановлені в пункті 291.4 статті 291 Податкового Кодексу України.

Форма заяви про застосування спрощеної системи оподаткування затверджена Міністерством  фінансів України від 20.12.2011 № 1675 « Про затвердження форми свідоцтва, форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік».
 
Прес – служба Знам’янської ОДПІ 


Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (10.12.2014)
Переглядів: 451

Кировоград: новости и сайты