Вівторок, 05.12.2023, 00:26
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Актуальні питання запровадження системи електронного адміністрування ПДВ
 
12
Знам’янська ОДПІ у зв’язку з набранням чинності з 1 січня 2015 року Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ «Про внесення змін до  Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» звертає увагу платників ПДВ на нові правила запровадження системи електронного адміністрування податку на додану вартість. 
Так, з урахуванням змін, внесених до Податкового кодексу України Законом №71-VІІІ, система електронного адміністрування податку на додану вартість запроваджується поетапно (п. 35 підр. 2 р. ХХ Кодексу): 
- з 1 січня до 1 липня 2015 року (або до дати, визначеної в окремому рішенні Верховної Ради України (далі – рішення ВРУ) про скорочення терміну перехідного періоду відповідно до пункту 7 Прикінцевих положень Закону №71-VІІІ) – у тестовому режимі; 
- з 1 липня 2015 року – на постійній основі. 
  
Система електронного адміністрування ПДВ, що організована на центральному рівні ДФС, забезпечує автоматичний облік у розрізі платників податку: 
- сум податку, що містяться у виданих та отриманих податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), та розрахунках коригування до них; 
- сум податку, сплачених платниками при ввезенні товарів на митну територію України; 
- сум поповнення та залишку коштів на рахунках у системі електронного адміністрування ПДВ; 
- суми податку, на яку платники мають право зареєструвати податкові накладні в ЄРПН. 
Система електронного адміністрування ПДВ не вносить кардинальних змін до загальних принципів справляння ПДВ, затверджених Податковим кодексом України. Норми Кодексу, які визначають коло платників ПДВ, об’єкт оподаткування, принципи формування податкових зобов’язань та податкового кредиту, залишаються незмінними. 
З цим та іншими роз’ясненнями про систему електронного адміністрування ПДВ можна ознайомитися у листі ДФС України від 19.01.2015 № 1403/7/99-99-19-03-01-17, який розміщено за наступним посиланням: http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-zmini-2015/elektronne-administruvannya-pdv/. 
Одночасно на численні запитання платників повідомляємо, що рахунки платників податку в системі електронного адміністрування ПДВ відкриваються у Державній казначейській службі України. Для забезпечення інформування платників про реквізити рахунків, відкритих в системі електронного адміністрування ПДВ, Державна фіскальна служба України формує та направляє платнику податку на додану вартість електронне повідомлення про відкриття та реквізити ПДВ-рахунку за формою J(F)1490801. Сформоване повідомлення направляється на електронну адресу платника, яка наявна в базах даних ДФС на час формування такого повідомлення. 
Втім у разі, якщо на дату формування та направлення повідомлення про відкриття та реквізити ПДВ-рахунку у платника податку у зв’язку із втратою чинності електронного цифрового підпису (ЕЦП) або договору про визнання електронної звітності відсутня можливість отримати повідомлення в електронному вигляді, такий платник може звернутись за інформацією щодо реквізитів ПДВ-рахунку до центру обслуговування платників за основним місцем обліку. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 
Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (28.01.2015)
Переглядів: 466

Кировоград: новости и сайты