Субота, 02.03.2024, 18:37
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Аналітична довідка про роботу Знам’янської ОДПІ протягом січня - грудня 2014 року
 
12
І. Інформаційний аналіз письмових звернень громадян
З початку року до Знам’янської надійшло дванадцять письмових звернень, одне з яких - колективне  звернення, що на 5 звернень менше, ніж за відповідний період 2013 року.  
 Скарги на дії, бездіяльність посадових осіб Знам’янської ОДПІ, на корупційні  діяння(зловживання владою або службовим становищем) посадових осіб Знам’янської ОДПІ – не надходили.
Повторні та неодноразові звернення громадян – не надходили.
Жінки, яким  присвоєно  почесне  звання України „Мати-героїня,”  інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу та Герої України зі зверненнями не звертались.
ІІ. Проведення особистого прийому громадян.
Усних звернень до Знам’янської ОДПІ надійшло 27, через громадську приймальню  на особистому прийомі посадових осіб, з них 27 заяв(100%), що на 5 звернень менше, ніж за відповідний період 2013 року.
Особистий прийом громадян проводився посадовими особами Знам’янської ОДПІ відповідну графіку та запису в книзі реєстрації заяв громадян на особистих прийомах. 
За змістом заяви надходили щодо оподаткування доходів громадян при декларуванні – 5 заяв, щодо надання податкової звітності в електронному вигляді – 14 заяв, щодо розстрочення податкового боргу - 1 заява, щодо реєстрації платників – 1 заява, щодо питань ПДВ 2 заяви.
 Відповіді на звернення надані без порушення термінів. 
Скарги на дії, бездіяльність посадових осіб Знам’янської ОДПІ, на корупційні  діяння(зловживання владою або службовим становищем) посадових осіб Знам’янської ОДПІ – не надходили.
Повторні та неодноразові звернення громадян – не надходили. Колективні звернення  не надходили.
За соціальним станом звернулось 3 – пенсіонера та 18 – підприємців, 6 – робітників.  Жінки, яким  присвоєно  почесне  звання України „Мати-героїня,”  інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу та Герої України зі зверненнями не звертались.
Звернень ветеранів війни та праці, інвалідів, непрацездатних осіб, а також осіб, що постраждали від аварії на ЧАЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту не надходило.

ІІІ. Аналіз недоліків та порушень у зверненнях громадян та вжиті заходи. 

Звернень громадян, в яких йдеться про недоліки у роботі, оскаржується рішення посадових осіб до Знам’янської ОДПІ не надходило.

ІV. Додаткові заходи 

З початку року  Знам’янською ОДПІ „гарячих” телефонних ліній з питань звернень громадян не проводилось. 
З початку року  Знам’янською ОДПІ   проведено 7 семінарів, на яких  порушувалися питання про порядок розгляду звернень громадян, були присутні підприємці та громадяни.
Про стан роботи Знам’янської ОДПІ із зверненнями громадян оприлюднено на сайтах виконавчого комітету міста Знам’янки та райдержадміністрації.

Прес- служба Знам’янської ОДПІ 
Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (08.01.2015)
Переглядів: 524

Кировоград: новости и сайты