![]() Новостворені суб’єкти господарювання з 1 січня 2014 року можуть бути добровільно зареєстровані платником ПДВ чи платником єдиного податку відразу після його державної реєстрації в автоматичному режимі без відвідування органу Міндоходів. Для цього державному реєстратору подається заява про відповідну добровільну реєстрацію - додаток до реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи – підприємця. Сканована електронна копія такої заяви передається державним реєстратором до органів доходів і зборів одночасно з відомостями з реєстраційної картки. Реєстрацію платника єдиного податку орган Міндоходів проводить протягом 2 робочих днів з дня отримання від держреєстратора електронної копії заяви, а платника ПДВ – з бажаного дня, зазначеного у заяві, або протягом 5 робочих днів від дати надходження заяви, якщо в ній не зазначено бажаний день. | |
Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (10.01.2014) | |
Переглядів: 510 |