Неділя, 03.03.2024, 04:32
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


ДФС України вирішує податкові проблеми платників Сходу
 
12
Державна фіскальна служба України спільно з іншими центральними органами виконавчої влади працює над розробкою заходів, які дадуть змогу платникам податків Донецької та Луганської областей уникнути загрози недотримання вимог діючого законодавства, зокрема, при виконанні податкових зобов’язань. 
«Ми розуміємо важкі умови, в яких сьогодні доводиться працювати платникам зі Сходу країни. Саме тому робимо все від нас залежне для полегшення процесу  звітування та сплати податків. Крім того, платники з територій, які знаходяться у стані збройного конфлікту, тимчасово обслуговуються в інших податкових інспекціях цих областей. Для платників зі Сходу на веб-порталі відомства створено спеціальний банер, в якому міститься корисна інформація, яка  постійно оновлюється», – зазначив директор Інформаційно-комунікаційного департаменту ДФС України Віктор Косарчук під час прес-конференції, яка відбулась 4 вересня в Національній спілці журналістів України. 
Окрім того, він зазначив, що відповідно до Податкового кодексу України платники можуть відкласти строк подання декларацій і сплати податків, а у разі потреби – й списати податковий борг як безнадійний. Таке право законодавчо визначено у разі виникнення обставин непереборної сили, до яких, зокрема, належать, загроза війни та терористичні акти. 
Протягом всього часу застосування  продовжених граничних строків податківці не будуть застосовувати штрафних санкцій за неподання декларацій. 
Крім того, платники податків, які зареєстровані у Донецькій та Луганській областях, мають можливість скористатися дистанційним способом подання декларацій до податкових органів, який вже довів свою ефективність. Для такого способу звітування платникам потрібно отримати електронний ключ цифрового  підпису, який безкоштовно видається у пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів ДФС, та завантажити з веб-порталу ДФС відповідне спеціалізоване програмне забезпечення. Крім того, подати звітність можна і за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника податків». 
«До цього часу ніхто з нас не працював у військових умовах. Сьогодні ми повинні оперативно знаходити оптимальні рішення для збереження життя та здоров’я не тільки наших співробітників, а й людей, які працюють у цих регіонах, надати можливість підприємцям зберегти свій бізнес та допомогти налагодити діяльність в інших регіонах України», – наголосив Віктор Косарчук. 
З детальною інформацією щодо особливостей застосування податкового та митного законодавства, податкових процедур для платників Сходу, роботи податкових інспекцій можна ознайомитися на веб-порталі ДФС України у розділі Головна > БАНЕР > Інформація для Сходу України. 

Прес-служба   Знам‘янської ОДПІ

Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (09.09.2014)
Переглядів: 542

Кировоград: новости и сайты