Четвер, 30.11.2023, 03:08
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Дитячі святкові подарунки: коли вони не оподатковуються ПДФО?
12

Знам»янські податківці роз»яснюють, що для цілей оподаткування ПДФО не включається до доходу платника податку вартість подарунків, якщо їх вартість не перевищує 50% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року (у 2013 р. — 573,50 грн). Виняток — грошові виплати у будь-якій сумі.

Отже, новорічні подарунки, вартість яких у 2013 році не перевищує 573,50 грн, не підлягають оподаткуванню ПДФО. Ця норма передбачена п.п. 165.1.39 Податкового кодексу України. Зверніть увагу! Сума перевищення над зазначеною межею увійде до оподатковуваного доходу платника податків з урахуванням «натурального» коефіцієнта як дохід у вигляді додаткового блага.

Податківці підкреслили, що якщо новорічні подарунки надаються у грошовій формі, то вони у повному обсязі включаються до складу доходу платника податків та підлягають оподаткуванню за ставкою 15% (17%). Зверніть увагу, що у податковому розрахунку (форма № 1ДФ) за ознакою «160» відображаються новорічні подарунки, вартість яких не перевищує 50% однієї мінімальної заробітної плати, а за ознакою «126» — у разі перевищення такої суми або у разі виплат у грошовій формі. 

Прес - служба Знам»янської ОДПІ

Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (18.12.2013)
Переглядів: 493

Кировоград: новости и сайты