Вівторок, 05.12.2023, 01:15
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


До уваги користувачів РРО
 
12
Знам‘янська ОДПІ повідомляє, що згідно Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» з 01.01.2015року набуває чинності наступна вимога:

«Суб‘єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (крім електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг) та реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з куплі-продажу іноземної валюти) повинні подавати до органів  державної фіскальної служби по дротових або бездротових каналах зв‘язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам‘яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам‘яті модемів, які до них приєднані».

Це означає, що всі електронні контрольно-касові апарати (ЕККА) повинні відправляти копії кожного фіскального чека та кожний Z-звіт. 

На виконання вимог, що набирають чинності 01.01.2015 року, виробником РРО торгівельної марки Datecs, ДП «компанією «Atlas» розробляються та буде внесено до реєстру РРО нові версії ЕККА Datecs MP-50, Datecs MP-50 DEU,  Datecs MP-50 Junior, Datecs MP-550, Neon. Datecs MP-50.

Після того як зазначеної версії будуть включені до реєстру РРО, користувачам вказаних моделей потрібно звернутись до центру обслуговування (ЦСО) для доопрацювання. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (24.12.2014)
Переглядів: 441

Кировоград: новости и сайты