Неділя, 03.03.2024, 17:36
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Єдиний податок та єдиний соцвнесок - скільки потрібно щомісяця сплатити підаприємцю ?
 
12
 Знам’янська ОДПІ роз’яснює що ставки податку для підприємців-єдинників першої та другої групи залежать від розміру мінімальної зарплати (МЗП), що діє на 1 січня звітного року, і протягом року не змінюються. Розмір тавок залежить від виду господарської діяльності і встановлюється рішеннями місцевих рад для єдинників першої групи в межах від 1 до 10% МЗП (у 2014 році - від 12,18 грн. До 121,80 грн.), а для другої групи від 2 до 20 % МЗП (у 2014 році - від 24,36 грн. до 243,60 грн.). 

Єдинники першої та другої групи сплачують єдиний податок щомісяця, не пізніше 20 -го числа поточного місяця. Єдинники третьої і п'ятої групи сплачують єдиний податок щокварталу - протягом 50 календарних днів після закінчення кварталу.

Звітують єдинники першої та другої групи раз на рік - протягом 60 календарних днів після закінчення календарного року. Єдинники третьої і п'ятої групи звітують щоквартально - протягом 40 календарних днів після закінчення кварталу.

Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) спрощенці, незалежно від групи єдиного податку і величини отриманого доходу, сплачують у розмірі мінімального страхового внеску за місяць - 34,7 % розміру МЗП. З ростом МЗП протягом року збільшується і розмір ЄСВ.

Сплачують ЄСВ щоквартально до 20 -го числа місяця, наступного за звітним кварталом. Від сплати ЄСВ та звіту по ньому звільнені тільки спрощенці, які є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують пенсію або соціальну допомогу.


Прес - служба Знам»янської ОДПІ
Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (18.03.2014)
Переглядів: 463

Кировоград: новости и сайты