Неділя, 03.03.2024, 18:28
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Як обраховується податкова соціальна пільга у 2014 році
 
12
Законом України від 16 січня 2014 року № 719-VII «Про Державний бюджет України на 2014 рік» прожитковий мінімум для працездатної особи з 1 січня 2014 року встановлено у розмірі 1218 гривень, що має значення при застосуванні податкової соціальної пільги по податку на доходів фізичних осіб.

Податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податків протягом звітного місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати компенсації та винагороди) і тільки за одним місцем нарахування. Платник податку подає роботодавцю заяву про самостійне обрання місця застосування податкової соціальної пільги.

З 1 січня 2014 pоку податкова соціальна пільга становить: 609,00 гpн. (50 % прожиткового мінімуму) для будь-якого платника у якого місячна заробітна плата не перевищує 1710 грн. Таку ж пільгу мають платники, які утримують двох чи більше дітей віком до 18 років, пільга надається на кожну дитину.

Податкова соціальна пільга в межах 150 %, а це у 2014 році – 913,50 гpн надається : одинокій матері (батьку), у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років; платнику, який утримує дитину-інваліда, у розрахунку на кожну таку дитину до 18 років; особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до I та II категорії; інвалідам I та II групи; учасникам бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни на яких поширюється дія Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; надається учням, студентам, аспірантам.

Податкова соціальна пільга в межах 200 %, а це у 2014 році становить 1218 гpн., надається Героям України, Героям Радянського Союзу, Героям Соціалістичної праці, учасникам бойових дій під час Другої світової війни, та особам, які в той час працювали в тилу, та інвалідом I та II групи.

Прес - служба Знам»янської ОДПІ
Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (05.02.2014)
Переглядів: 504

Кировоград: новости и сайты