Неділя, 03.03.2024, 18:55
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Назустріч бізнесу: електронні сервіси для платників податків
                           
12

З метою реалізації державної політики електронного документообігу та створення комфортних умов для суб'єктів господарювання податківцями впроваджено ряд електронних сервісів, зокрема:


- «Інформаційне повідомлення про заборгованість по податкам та зборам (обов'язковим платежам)», яким передбачено направлення на е-mail платника податків, що має податковий борг перед бюджетом, каналами електронного зв'язку відповідних інформаційних повідомлень.


- «Довідка про відсутність заборгованості по податкам та зборам (обов'язковим платежам)», яким передбачено надання платникам податків засобами електронного зв'язку документу, який підтверджує відсутність заборгованості по податках перед бюджетом на підставі наданої ними електронної заяви.


- «Дізнайся більше про свого бізнес – партнера», який розміщений на головній сторінці офіційного веб-порталу Державної податкової служби України (www.sts.gov.ua), надає можливість on-lіnе перевірки перебування на обліку в органі Державної податкової служби і стану розрахунків такого платника податків з бюджетом.


- «Сервіс щодо аналізу моделей господарських операцій підприємств з іноземними інвестиціями» має допомагати уникати ризикових ситуацій через невірне тлумачення національного законодавства іноземними бізнесменами. Сервіс надасть можливість перевіряти на добросовісність своїх можливих підприємств-контрагентів. Зокрема, йдеться про надання іноземним інвесторам інформації про визнання недійсними установчих документів контрагентів, реєстрацію підприємства на загублені або викрадені документи, перебування їх в процедурах банкрутства або ліквідації, участь у схемах мінімізації податкових зобов’язань тощо.


Нагадуємо, що з метою забезпечення оперативного реагування на повідомлення громадян про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДПС, працює сервісна служба «Пульс податкової». Скориставшись телефоном (044) 284-00-07, Ви можете вирішити питання, що виникли у ході проведення господарської діяльності.


Крім того повідомляємо, що для інформаційної підтримки і технічної допомоги з питань надання платниками податків в електронній формі податкової звітності і податкових накладних, в Державній податковій службі України створений загальнодержавний call - центр, скористатися яким можна безкоштовно із стаціонарного телефону за номером: 0-800-501-007 (вибравши напрям 7). Звернувшись в call - центр, користувач може отримати також інформацію відносно роботи електронних податкових сервісів.

Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (16.10.2013)
Переглядів: 516

Кировоград: новости и сайты