Четвер, 22.02.2024, 05:17
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Нововведення для фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку
 
12
Законом України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» прийнято зміни щодо спрощеної системи оподаткування. 
Починаючи з 1 січня 2015 року, запроваджено зменшення кількість груп платників єдиного податку з 6 до 4 груп (зокрема, фізичні особи – підприємці реєструються платниками єдиного податку першої, другої та третьої груп). Водночас, платники єдиного податку третьої та п’ятої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2015 року, відповідно до норм глави 1 розділу XIV Податкового кодексу України з 1 січня 2015 року вважаються платниками єдиного податку третьої групи. 
Для платників єдиного податку 1 групи збільшено обсяг доходу до 300 тис. грн. та ставка податку встановлено до 10 % розміру мінімальної заробітної плати. 
Для платників єдиного податку 2 групи збільшено обсяг доходу до 1,5 млн. грн. та ставка - до 20 % розміру мінімальної заробітної плати; 
До платників третьої групи належать фізичні особи – підприємці та юридичні особи-суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форм, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 20 млн. гривень. При цьому, фізичні особи-підприємці не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах не обмежена. Ставка єдиного податку становить 2  % доходу - у разі сплати ПДВ та 4 % доходу  - у разі включення ПДВ до складу єдиного податку. 
Також фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку повинні обов’язково використовувати реєстратор розрахункових операцій: платники третьої групи – з 1 липня 2015 року, платники другої групи - з 1 січня 2016 року. Зокрема, платники єдиного податку – фізичні особи підприємці другої та третьої груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу дрібнороздрібної торгівельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій. 
Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (11.02.2015)
Переглядів: 460

Кировоград: новости и сайты