Середа, 09.07.2025, 21:42
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Головна
Освіта
Культура 
Соціальна сфера
Економіка
Бюджет
Земельні питання
Статистика
Електронні петиції
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика

MyCounter - счётчик и статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Версія сайту для слабозорих

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Пенсіонерам на замітку
 
12
Знам‘янська ОДПІ Головного Управління Міндоходів у Кіровоградській області інформує, що з 1 липня 2014 оподатковуватимуться суми пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, які отримують громадяни з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом, якщо їх розмір перевищує 10 тисяч гривень на місяць, - у частині такого перевищення, а також пенсій з іноземних джерел, якщо згідно з міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, такі пенсії підлягають оподаткуванню чи не оподатковуються в країні їх виплати.

Отже, вже з 1 липня 2014 року із суми перевищення 10 тисяч гривень (на місяць) нарахованої пенсії органи Пенсійного фонду, як податкові агенти, утримуватимуть податок на доходи фізичних осіб за ставкою 15 % (17 %).

(Закон України від 27.03.2014 №1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні»).


Пресс-служба Знам‘янської ОДПІ
Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (02.06.2014)
Переглядів: 614

Кировоград: новости и сайты
HIT.UA
0
35
315