Субота, 02.03.2024, 18:47
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Перша річниця створення Міндоходів - напрацювання та здобутки
12

Процес інтеграції податкової та митної служб в одне відомство був завершений у рекордні терміни – всього за шість місяців. Відбулось об’єднання двух колективів в єдину команду із спільною місією, спільними цілями та цінностями. Рік роботи у новому форматі – безперечно короткий період, однак сьогодні ми вже можемо говорити і про позитивні напрацювання .

За одинадцять місяців Знам»янською ОДПІ до зведеного бюджету надійшло 175,3 млн. грн.що на 4,1% або на 7 млн.грн..більше аналогічного періоду минулого року, до місцевих бюджетів спрямовано 158,0.млн.грн що на 8% або на 11,7 млнюї. Грн .більше аналогічного періоду минулого року,. В податковій інспекції відкрито Центр обслуговування платників. За рік податківцями головного офісу платникам податків надано більше 15000 тисяч послуг, 
За консультаціями з різних питань оподаткування до центру звернулось 853 громадян


Розпочата робота в подальшому продовжуватиметься згідно зі стратегічним планом, розробленим Міністерством. Він розрахований на п’ять років і передбачає вдосконалення податкових та митних сервісів, розвиток партнерських стосунків з громадянами та бізнесом. Актуальною залишається боротьба з корупцією і тіньовим сектором економіки.


Поєднання двох служб дає економічний зиск, ефективнішою стала робота єдиного органу, зменшилося бюрократичних процедур. А найголовніше - за рік роботи бізнес став почуватися значно комфортніше у спілкуванні з цією державною структурою.


Прес – служба Знам»янської ОДПІ

Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (26.12.2013)
Переглядів: 477

Кировоград: новости и сайты