![]() Процес інтеграції податкової та митної служб в одне відомство був завершений у рекордні терміни – всього за шість місяців. Відбулось об’єднання двух колективів в єдину команду із спільною місією, спільними цілями та цінностями. Рік роботи у новому форматі – безперечно короткий період, однак сьогодні ми вже можемо говорити і про позитивні напрацювання . За одинадцять місяців Знам»янською ОДПІ до зведеного бюджету надійшло 175,3 млн. грн.що на 4,1% або на 7 млн.грн..більше аналогічного періоду минулого року, до місцевих бюджетів спрямовано 158,0.млн.грн що на 8% або на 11,7 млнюї. Грн .більше аналогічного періоду минулого року,. В податковій інспекції відкрито Центр обслуговування платників. За рік податківцями головного офісу платникам податків надано більше 15000 тисяч послуг,
| |
Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (26.12.2013) | |
Переглядів: 506 |