Четвер, 30.11.2023, 02:50
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Первинні документи на товари підприємці повинні зберігати не менше ніж три роки
12

Фізичні особи - підприємці повинні мати первинні документи, що підтверджують придбання товарів для реалізації. Адже це документ, який містить відомості про господарську операцію та підтверджує її здійснення. До їх числа, зокрема, належать: накладна на товар і виписка з банку, квитанції про оплату, чек або інший документ, що підтверджує оплату товарів, робіт, послуг. На їх основі заповнюються Книги обліку доходів та витрат, складається податкова звітність.


Зберігати первинні документи, а також документи, пов'язані із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, потрібно не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, - роз’яснюють у Державній податковій інспекцій у м. Знам»янки. Тобто, первинні документи на товари підприємці повинні зберігати не менше ніж три роки.


Якщо такі документи, пов'язані з предметом перевірки, проведенням процедури адміністративного оскарження або судового розгляду, такі документи повинні зберігатися до закінчення перевірки та передбаченого законом строку оскарження прийнятих за її результатами рішень та/або вирішення справи судом, але не менше трьох років.


У разі втрати, пошкодження або дострокового знищення первинних документів, платник податків зобов'язаний у п'ятиденний строк з дня такої події письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку.


Платник податків зобов'язаний відновити втрачені документи протягом 90 календарних днів.


Прес - служба Знам»янської ОДПІ

Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (03.12.2013)
Переглядів: 519

Кировоград: новости и сайты