Понеділок, 20.05.2024, 01:43
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Підприємці мають документально підтвердити свої доходи та витрати
 
12
Відповідно до п. 177.10 ст. 177 Податкового кодексу України фізичні особи-підприємці зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. Форму та порядок ведення Книги обліку затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 16.09.2013 р. №481. 
Платники єдиного податку І і ІІ груп та платники єдиного податку ІІІ групи, які не є платниками ПДВ, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів. 
Платники єдиного податку ІІІ і V груп, які є платниками ПДВ, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, що встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику. 
Порядок ведення Книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат платниками єдиного податку затверджені наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 р. №1637. 
Таким чином, згідно з чинним законодавством фізичні особи-підприємці залежно від обраної системи оподаткування зобов’язані вести Книгу обліку доходів і Книги обліку доходів і витрат за певними формами і в установленому порядку. 
Детальніше про це йдеться у листі Державної фіскальної служби України від 29.10.2014 р. №5857/6/99-99-17-02-02-15. 
Нагадуємо, за не ведення або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, передбачена адміністративна відповідальність, а також застосування фінансових санкцій.

Прес- служба Знам’янської ОДПІ 


Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (08.01.2015)
Переглядів: 510

Кировоград: новости и сайты