![]() Знам’янська ОДПІ повідомляє, що до 1 травня 2015року триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2014 році та запрошує задекларувати доходи отримані у минулому році. Декларацію про майновий стан і доходи можна подати особисто або уповноваженою на це особою, надіслати поштою, а також засобами електронного зв'язку через офіційний веб-портал Державної фіскальної служби України. Для подання декларацій в електронній формі у режимі реального часу (on-line) платнику податків необхідно мати (отримати) електронний ключ цифрового підпису (безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України) та відповідне програмне забезпечення для надсилання електронних звітів (завантажується із сайта Акредитованого центру сертифікації ключів). На офіційному веб-порталі фіскальної служби України створено спеціальний банер, у якому детально пояснюється порядок заповнення декларації та її додатків. Сервіс надає змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи, яку подають до контролюючих органів фізичні особи – підприємці та громадяни. Заповнена декларація та додатки зберігаються у файл для направлення до фіскальної служби або друку. Детальніше про подання звітності в електронному вигляді можна дізнатися на веб-порталі ДФС України: http://sfs.gov.ua . Прес-служба Знам’янської ОДПІ | |
Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (11.02.2015) | |
Переглядів: 482 |