П`ятниця, 24.05.2024, 02:37
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Про застосовування касових апаратів платниками єдиного податку
12
Знам’янська ОДПІ повідомляє, що 23 липня 2015 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» №569-VIII. 

Основні його новації щодо застосування РРО, полягають в тому, що РРО не застосовуються платниками єдиного податку І групи. 

Крім того, фізичні особи-підприємці ІІ і ІІІ груп незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 мільйон грн. також не використовують касовий апарат. Проте, всі суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, у тому числі пивом зобов’язані придбати ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та застосовувати належним чином зареєстровані РРО. 

У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 мільйон грн. застосування РРО для фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку ІІ та ІІІ груп є обов’язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується в усіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку. 

Законом також передбачається наступне: 
–        надана можливість підприємцям користуватися введеним в експлуатацію РРО до закінчення терміну його служби (у тому числі понад 7 років), за умови , якщо виробник (постачальник) гарантує функціональність таких РРО; 
–        скасовано 5-кратний розмір фінансової відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»; 
–        сервісні центри зобов’язані проводити технічне обслуговування РРО без їх розпломбування; 
–        у разі незабезпечення гарантійного ремонту РРО сервісні центри зобов’язані протягом 7 днів з дня прийняття його в ремонт ввести в експлуатацію належним чином зареєстрований на підприємство резервний касовий апарат; 
–        введено фінансову відповідальність сервісних центрів за порушення строків гарантійного ремонту РРО та не введення в експлуатацію резервного РРО. 
Також  нагадуємо, що з 1 січня 2015 року  розширено сферу застосування РРО, а саме, підприємства, які надають послуги (перукарні, салони краси, спортивні клуби, хімчистки, сервісні центри з ремонту побутової техніки тощо), здійснюють продаж товарів чи надають послуги, замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет в обов'язковому порядку повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій. 

Крім того, РРО мають застосовуватись при здійсненні операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, а також операцій комерційних агентів банків з приймання готівки для подальшого її переказу, в тому числі із застосуванням програмно-технічних комплексів самообслуговування. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (05.10.2015)
Переглядів: 614

Кировоград: новости и сайты