Четвер, 30.11.2023, 03:27
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Продукція оборонного призначення: пільги в оподаткуванні ввізним митом та податком на додану вартість
 
12
Відповідно до п. 20 ч. 1 ст. 282 Митного кодексу України та п. 32 підр. 2 розд. XX Податкового кодексу України звільняється від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість продукція оборонного призначення, визначена такою згідно з п. 9 ст. 1 Закону України «Про державне оборонне замовлення», що класифікується за наведеними у цих положеннях товарними групами, позиціями та підкатегоріями згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі – УКТЗЕД) при ввезенні її на митну територію України та постачанні на митній території України. 
Пунктом 4¹ розд. XXI Митного кодексу України та п. 32 підр. 2 розд. XX Податкового кодексу України визначено товари, які звільняються від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість на період проведення антитерористичної операції та (або) запровадження воєнного стану (спеціальні засоби індивідуального захисту, що класифікуються у відповідних товарних під категоріях; відповідні лікарські засоби та медичні вироби тощо). 
Для здійснення митного оформлення спеціальних засобів індивідуального захисту, бронежилетів, ниток та тканин для виготовлення бронежилетів зі звільненням від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість в документах, які подаються до митного оформлення, має бути підтвердження, що вказані товари ввозяться на митну територію України для правоохоронних органів, Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, інших суб’єктів, що здійснюють боротьбу з тероризмом відповідно до закону для використання в оборонних цілях при проведенні антитерористичної операції та/або при запровадженні воєнного стану. 
Поряд з цим, відповідно до п. 41 розд. XXI Митного кодексу України та п. 32 підр. 2 розд. XX Податкового кодексу України, обсяги ввезення лікарських засобів та медичних виробів відповідно до п.п. «в» п. 193.1 ст. 193 Податкового кодексу України, а також перелік та обсяги ввезення лікарських засобів та медичних виробів без їх державної реєстрації та дозвільних документів визначаються Кабінетом Міністрів України. Таким чином, оскільки перелік та обсяги ввезення лікарських засобів та медичних виробів без їх державної реєстрації та дозвільних документів щодо можливості їх ввезення, Кабінетом Міністрів України на сьогодні не визначені, такі товари не звільняються від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість. 
З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (веб-портал ДФС, вкладинка «Інформаційно-довідковий ресурс», дане роз’яснення у категорії 210.08). 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (01.07.2015)
Переглядів: 516

Кировоград: новости и сайты