![]() Надходження єдиного податку до місцевих бюджетів міста та району цьогоріч стали вищими, ніж очікувалось. Так, за десять місяців поточного року «спрощенці»-фізособи перерахували понад 3698,2 тис. гривень, тоді як у цей же період минулого року до місцевої казни від них надійшло 1301,5 тис. гривень.
Заступник начальника Знам»янської ОДПІ І.С.Невінчана | |
Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (15.11.2013) | |
Переглядів: 482 |