П`ятниця, 24.05.2024, 03:49
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Прозорість, стабільність та рівні умови для всіх учасників ринку - очікування бізнесу від реформування податкової системи
 
12
Сьогодні ДФС України спільно з Міністерством фінансів доопрацьовує багато додаткових конструктивних ідей, які надійшли від бізнесу та громадськості у рамках обговорення Концепції реформування податкової системи. Про це заявив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус під час зустрічі з представникам Європейської Бізнес Асоціації.

«Ми пропонуємо радикальні зміни в оподаткуванні і хочемо почути позицію бізнесу. Нам потрібен зворотній зв’язок для пошуку оптимальних рішень. Так, триває дискусія по реформуванню аграрного сектору. Зараз ми збираємо зауваження від представників агрохолдингів та шукаємо спільні знаменники для досягнення компромісних рішень щодо реформування оподаткування аграріїв», - зазначив Ігор Білоус.

Дискусії виникають й навколо питання реформування єдиного внеску та податку з доходів фізичних осіб, які, за словами керівника ДФС, є одними з основних в податковому реформуванні.

«Концепцією запропоновано кілька моделей оподаткування доходів фізичних осіб, навколо яких точиться чимало дискусій. Обговорюються можливості застосування рівної або диференційної ставки. Ми вислуховуємо всі точки зору та комунікуємо їх безпосередньо Прем’єр-міністру і Міністру фінансів України», - підкреслив Ігор Білоус.

У свою чергу представники бізнесу наголошували на необхідності поряд з реформуванням єдиного внеску та ПДФО розпочати й зміни у пенсійній системі, оскільки зменшення надходжень може спровокувати зростання дефіциту Пенсійного фонду.

Зацікавленість учасників зустрічі викликало й питання запровадження механізмів електронного адміністрування ПДВ. На сьогодні триває напрацювання протоколів функціонування спецрахунків з ПДВ, до обговорення яких Ігор Білоус закликав і представників Європейської Бізнес Асоціації.


Прес-служба Знам‘нської ОДПІ
Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (28.08.2014)
Переглядів: 507

Кировоград: новости и сайты