Четвер, 30.11.2023, 02:30
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує


Рік успішної роботи електронного кабінету платника податків!
 
12
Вже майже рік функціонує електронний сервіс «Електронний кабінет платника податків» – персональне автоматизоване робоче місце платника податків, робота в якому може здійснюватися з будь-якого, підключеного до Інтернету комп’ютера. Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків та Державної фіскальної служби України з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. 

Даний сервіс забезпечує користувачам можливість подання податкової звітності в режимі реального часу, перегляд податкової звітності та доступ до інформації про стан розрахунків з бюджетом. 
В «Електронному кабінеті платника» впроваджено сервіси: «Звітність», «Розрахунки з бюджетом», «Податковий календар», «Облікові дані». 

Крім зазначених сервісів користувачі Електронного кабінету платника можуть скористатися інформацією із довідників: ДПІ, КВЕД, КОПФГ, УКТЗЕД, форм власності, ознак доходу, ознак податкових пільг тощо. 

Фахівці Державної фіскальної служби України постійно працюють над вдосконаленням адміністрування податкових і митних платежів, зменшенням податкового навантаження та підвищенням якості податкового, митного сервісу. 

Нагадаємо, що на офіційному порталі територіальних органів ДФС у Кіровоградській області www.kr.sfs.gov.ua користувачі також можуть скористатися такими електронними сервісами: «Реєстр страхувальників», «Дані Реєстру платників ПДВ», «Митна статистика», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», «Анулювання реєстрації платників ПДВ», «Декларування он-лайн», «Акредитований центр сертифікації ключів», «Електронна звітність» та ін. 

Прес-служба    Знам’янської ОДПІКатегорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Додав: Admin (28.10.2014)
Переглядів: 464

Кировоград: новости и сайты